Modern Konut Projeleriyle Taksitsiz Olarak Ev Alma Fırsatı

Son zamanlarda konut projelerinde adından bahsedilen faizsiz ev alma yöntemleri sayesinde bir çok insan fazla faiz ödemeden ev sahibi olabiliyor. Ancak bunun için bir çok düzenleme ve kural gerekli olan birkaç işlemden geçmeniz gerekiyor. Öncelikle ev almak için cebinizde bir miktar paranızın olması şarttır. Sonra da bir konut projesine üye olmanız gerekiyor.

birevim faizsiz ev

Kayıt olduğunuz büyük konut projelerinde firmalar bir çok banka ile anlaşma içinde olurlar. Bundan dolayı normal bir bankadan alacağınız faiz oranının aksine bu anlaşmalı bankadan çok düşük faiz oranında kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda ev sahibi olabilmek için de belirli bir paranız olduğundan dolayı çekeceğiniz kredi miktarı da az olacaktır.

Ev sahibi olmak için bankalardan çekeceğiniz kredinin türünün de önemi büyüktür. Bankalar sizlerin ihtiyaçlarına göre tüketici konut taşıt ihtiyaç gibi bir çok kredi veriyor. İnsanların büyük bir kısmı da konut sahibi olmak için ihtiyaç ya da tüketici kredisi alarak büyük bir hata yapıyor. Konut kredisi alarak hem vadenizi uzun bir süreye yayabilir hem de faiz oranınızı daha düşük olarak yapabilirsiniz. Ev alırken peşinat vereceğiniz bir miktar paranız olması sayesinde de daha düşük bir kredi çekerek düşük faiz oranı ödeyebilirsiniz.

Faizsiz ev nasıl alınır şeklinde merak eden insanlar ülkemizde önemli inşaat firmalarının konut projeleri hakkında bilgi alarak kendileri meraklarını giderebilirler. Ülkemizde faaliyet gösteren bir çok inşaat firması konutlarında bankalar ile anlaşarak projeye dahil olan insanları kendi bankalarına yönlendiriyor. Bu sayede insanlar daha düşük faiz oranları ile karşılaşmış oluyor. Yaklaşık olarak 120 ay vadeye kadar kredi çekilerek düşük faiz oranında taksitlenebiliyor. Bir diğer seçenek ise inşaat firmalarının kendi yaptığı taksit ödemeler. Belirli bir peşinat ödemesi sonucunda geri kalan parayı anında taksitlere bölerek sizlere daha uygun bir ödeme imkanı tanırlar. Aynı zamanda lansmanları yeni yapılan konut projelerine daha önceden üye olarak faiz oranı yok denecek kadar uygun bir taksit fırsatından yararlanarak hayalinizi süsleyen eve sahip olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Yeni Konut Projeleri Sayesinde Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olabilirsiniz

Read Next

Huzurlu Yaşamın Adresi Luxera Yenibosna

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × three =