Mistral İzmir Projesi

Mistral İzmir gerek mimarisi gerekse sunduğu hizmet alanları sayesinde piyasanın en dikkat çekici yapılarından biri haline gelmiştir. ofis, rezidans ve açık hava alanları ile birlikte sahiplerinin beklentilerini karşılayan yapıda Mistral Yapı’nın imzası bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Mistral İzmir Kat Planları

Günümüzde konforlu bir yaşam temin etmek biraz da lükse ulaşmaktan geçmektedir. Bu bağlamda ofisleri ve rezidansları aynı yerde buluşturan Mistral İzmir kat planları ile alıcılarını memnun etmektedir. Üstelik yapının oldukça farklı bir mimarisi de bulunmaktadır. Toplam olarak 263 konurun satışa çıkarıldığı proje içerisinde dairelerin genişlikleri değişim göstermektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar halen isteklere göre satın alınabilmektedir. Alımlar kapsamında en küçük daire 100 metrekareden oluşurken en büyük daireler ise 350 metrekareden meydana gelmektedir.

Mistral İzmir Ödeme Seçenekleri

Yapı firmaları konutların alım ve satım işlemlerinde alternatif yöntemler takip edebilmektedir. Mistral İzmir ödeme seçeneklerinde ödemelerde USD bazında hareket edildiği bilinmektedir. Fakat buna karşın ödemeler sırasında banka kredilerine uygun rakamlar oluşturulmaya özen gösterilmiştir. Elde edilen bu artı kapsamında konut sahibi olmak isteyenler kredi teminleri çerçevesinde hareket edebilmektedir. Konut alımlarında konaklama şartı bulunmamaktadır. Mimari yapısı ve artıları ile birlikte maddi getirisi yüksek olacak bu proje için yatırım amaçlı hareket etmek de mümkündür. Proje içerisinde özellikle kira getirilerinin yüksek olduğu bilinmektedir.

Mistral İzmir Özellikleri

Günümüzde inşası tamamlanan projelerde insanların tüm genel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri esas alınmaktadır. Bu bağlamda sıralanacak olan Mistral İzmir özellikleri de yapının modern sistemler düşünülerek tamamlandığını kanıtlamaktadır. Proje kapsamında özellik olarak sayılan içerikler; sauna, restoran, kafe, güvenlik ve kameralı güvenlik şeklindedir. Deniz manzarası da siteden konut sahibi olanların temin edecekleri artı yönlerden biridir. Bloklar yüksek katlı olduğu için paratoner sistemi de eklenmiştir. Su deposu, hidrofor, yangın merdiveni, lobi ve resepsiyon da proje kapsamındaki özelliklerdendir. Konut özelliklerinin iyi yanlarından biri olarak rezidans hizmetleri gösterilmektedir. Akıllı ev sistemleri, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma, balkon ise konutların ekstra özelliklerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Mistral İzmir Nerede ve Yakın Çevresi

Mistral İzmir konumu ile birlikte İzmir’in gözbebeklerinden biri olmaya adaydır. 33 işadamı tarafından yaptırılan proje kapsamında konut ve konaklama sorunun büyük bir kısmının ortadan kalkması beklenmektedir. Projenin açık adresini merak edenler için verilen iletişim ve ulaşım bilgileri Ankara Caddesi, İzmir Adliyesi karşısı şeklindedir. Bayraklı İzmir bölgesinde yer alan proje pek çok noktaya yakın olmak artısı da taşımaktadır. Üstelik merkezlerdeki ulaşım imkânlarının da oldukça gelişmiş olduğu görülmektedir. Böylelikle bir yerden bir yere gitmek için kişilerin özel araçlarını kullanmaları mecburi olmayacaktır. Tercih edenler yakınlardaki toplu taşıma alternatifleriyle de ulaşımlarını sağlayabilmektedir. Projenin pek çok eğitim ve sağlık hizmet birimiyle yakın olduğu da bilinmektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Meydan Eryaman Projesi

Read Next

NEF Ormantepe Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + four =