Livin İzmir Projesi

İzmir’in önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan Cengiz İnşaat, Livin İzmir projesini üstlenmiş durumdadır. Mavişehir’de yer alan yapı ile birlikte konut sıkıntısı büyük oranda sona erecektir. Çünkü proje kapsamında 366 adet konut satışa sunulacaktır.

birevim faizsiz ev

Livin İzmir Kat Planları

Livin İzmir kat planları ve genel tasarımında hemen herkese hitap edecek özellikler konuşturulmuştur. Öncelikle her ihtiyaca yönelik daire planlamaları hayata geçirilmiştir. Bu kapsamında özelikle 49 metrekareden başlayan 1+1 daireler dikkat çekmektedir. Dairelerin metrekareleri ise 328’e kadar artmaktadır. Konutlardaki oda sayısı 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde artmaktadır.

Livin İzmir Ödeme Seçenekleri

Konut alımlarında ödemeler alıcılara göre değişim göstermektedir. Ancak Livin İzmir ödeme seçenekleri açısından alternatifler üreterek alıcıların farklı opsiyonları değerlendirmesine olanak sağlamıştır. Bu sayede konut teminleri tahmin edilenden daha kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Alımlarda belirlenen toplam rakamın %20’lik oranı peşinat olarak istenmektedir. Peşinat ödemelerini tamamlayan bireyler sonraki dönemde banka kredisinden istifade edebilmektedir. Kullanımda olan alternatif ödeme yöntemlerinden bir diğeri de peşinatın %40 oranında ödenmesidir. Ödemelerini bu şekilde yapanların banka kredisi yerine geri kalan %60’lık kısım için dolar kurunu değerlendirebilmektedir. Ödemelerini dolar şeklinde yapmak isteyenler taksitleri istedikleri şekilde uzatarak özel bir ödeme planı çıkartabilmektedir. Fakat yine de olası sınırlar için yetkili birimlerden bilgi temin edilmesi önerilmektedir.

Livin İzmir Özellikleri

Bina ve sitenin genel özellikleri sayesinde konut sakinlerinin konforlu bir yaşam sürdürmeleri hedeflenmektedir. Livin İzmir özellikleri kategorisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark alternatifleri dikkat çekmektedir. Konutlarda ise akıllı ev sistemleri ve yerden ısıtma imkânları oldukça beğenilmektedir. Konut satın almak için projeyi tercih edenlerin evlerine ankastre beyaz eşya almalarına gerek bulunmamaktadır. Çünkü proje, tüm daireler için ankastre beyaz eşya temini yapmaktadır. Üstelik yapılar çok katlı olmasına karşın deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilmelerinden ötürü herhangi bir risk faktörü oluşturmamaktadır.

Livin İzmir Nerede ve Yakın Çevresi

Livin İzmir nerede merak edenler için Mavişehir Mahallesi, Karşıyaka İzmir adresi verilmektedir. Ancak adresin yanı sıra proje çevresinde nasıl türde yapıların bulunduğu önemlidir. Buna bağlı olarak projeyi hayata geçirenler özellikle eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlık artısının elde edilmesi için büyük çaba göstermişlerdir. Kent Hastanesi, İzmir Özel Can Hastanesi, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi projeye en yakın olan sağlık kurumlarıdır. Mavişehir Doğa Koleji, Mavişehir Okyanus Koleji, Eren Şahin Eronat Ortaokulu ise yakın çevredeki eğitim kurumları arasında sayılmaktadır. Eğitim ve sağlığın yanı sıra sosyal hayat ya da alışveriş için yakın AVM ziyaretleri de yapılabilmektedir. Kipa AVM, Çiğli Migros, Çiğli Kipa, Soyak Meydan AVM alışveriş merkezlerinden sadece birkaçıdır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Piyalepaşa İstanbul Projesi

Read Next

Merkez Ankara Projesi 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − 6 =