Konut Projelerindeki Faizsiz Ev Çılgınlığı

İnsanların kendilerini en rahat, en huzurlu ve en mutlu hissettikleri yerler evleridir, sözü ile bakıldığında, reşit olmuş ve ailesinin desteğini almadan yaşayabilme imkânına kavuşmuş herkesin bir evi olmalıdır düşüncesi oluşmaktadır. Bu anlamda birikim olmadan ve çalışarak faizsiz ev nasıl alınır? İmkânlarım elverir mi? gibi sorular belirmekte, gelir durumuna göre hesap yapılmaktadır.

birevim faizsiz ev

Gelişen inşaat sektörü, konut projelerinde bankalarla ortaklaşa program içinde olmaları, birçok farklı ödeme seçeneklerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Faizsiz ev düşüncesi de bu program kapsamındaki banka projelerinden biri olup, daha çok ev satışının yapılmasına destek sunmaktadır. Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler, inşaat firmaları ile sözleşme yaparken peşin ödeme imkânlarını kullanmaktadır.

Mali gücü tamamını peşin almaya yetmeyen ev sahipleri ise faizsiz ev kredisi ile kısa dönemde ödenebilen faiz işlemeyen programları seçer. Taleplerin yoğunluğu sebebi ile inşaat firmaları yeni proje için yer bulmakta zorlandıklarından, yeni çıkan kentsel dönüşüm yasasından yararlanılarak, daha modern ve depreme dayanıklı konutlar inşaa etmektedir. Malzeme kalitesindeki önem ciddi boyutlarda tutulup, her isteyeni ev sahibi yapabilme inancı ve düşüncesi taşımaktadır. Uzun süre yeni bir eve kavuşabilme hayali ile birikim yapanların, konut projelerinden faizsiz yararlanabilmeleri çok daha kolay olmaktadır.

Ev ücretinin tamamını ödeyemeseler de az bir kısmının bankalardan temin edilmesi, faiz işlemeden kısa sürede ödenmesi ile mümkündür. Ev almak aynı zamanda farklı konseptlerden yararlanmayı da sağladığında, evin ücreti sıradan binalara nazaran daha yüksek olacağından, evin kalitesi ve mimari içeriği de ücreti etkileyebilmektedir. Yeni yapılan bütün inşaatlar depreme dayanıklılık belge ve ruhsatı ile yapıldığından, müşterilere bu bilgiler ışığında satış yapılıp güven verilmeye çalışılmaktadır.

Sıradan apartman daireleri ile lüks sınıfa giren site yapıları, faizsiz ev alabilme hayalini etkileyeceğinden, kişilerin isteklerindeki kararlılığı ya da yatırım programlarındaki istikrarı iyi yapmalarını gerektirmektedir. Sadece başımı sokacak bir evim olsun gerisi fark etmez düşüncesindeki kişilerin ev anlayışı ile spor yapabileceğim, havuza girebileceğim, kuaföründen yararlanacağım bir evim olsun düşüncesi farklı fiyat tablosunu ortaya çıkardığından, ödeme programlarının da değişmesini etkileyebilmektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Artık Sizin de Bir Eviniz Olsun

Read Next

Ev Almak İsteyenlere Bankalardan Müjde

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =