Kahramanmaraş Konut Projeleri – Kahramanmaraş Projeleri ve Fiyatları

Kahramanmaraş konut projeleri Doğu Anadolu bölgesinin tarihi en eski ve gelişmeye açık şehirlerinden birisi olan noktada yükselmeye devam ediyor. Şehrin çehresini değiştiren bu projeler insanların daha doğru tercihler yapmalarına da fırsat veriyor. Şehir merkezine çok yakın olan bu projelerden bazıları şehre çok uzakta olabiliyor. Bu tamamen sizin nasıl bir yerde yaşamak istemenizle alakalı bir tercih olacaktır.

birevim faizsiz ev

Şehirden uzakta, ailenizle huzur içerisinde yaşamak için biraz daha şehir dışında olanları tercih edebilir. İşinize, çocuklarınızın okuluna yakın olmasını isterseniz daha yakın bir tercih yapabilirsiniz. Şehirde buna uygun alternatifler sizlere sunuluyor. Sizde buna göre seçiminizi yapabiliyorsunuz. Bahçeli, otoparkı olan, geniş oyun alanları bulunan projeler ile sadece barınma ihtiyacınızı karşılamıyor aynı zamanda yaşam kalitenizin çok yüksek bir seviyeye çıkmasını da sağlamış oluyorsunuz.

Kahramanmaraş Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri seçimini yaparken insanlar çok farklı noktalara dikkat ediliyor. İlk olarak bakılan konutun fiyatları oluyor. Çünkü hiçbir kimse bütçesine uygun olmayan evi tercih etmeyecektir. Edenler borçlarını öderken yaptıkları ciddi hatalar nedeniyle ileri de ciddi sorunlar yaşayabilir. Ardından kat planları öne çıkacaktır. Kalabalık bir ailesi olanlar için 3+1 tercihi doğru seçim olurken 2 kişi yaşayacaklar 1+1 veya 2+1 tercihine yönelebiliyor.

Tabi bu seçimler fiyatların düşmesini de beraberinde getiriyor. Bir oda farkı dahi ciddi bir fiyat farkını beraberinde getirecektir. Şehirde yapılan projeler arasında Maraş Yaşam ve Hanezar Elbistan Evleri dikkat çekiyor. Bu evlerde ortalama fiyatlar 200 bin TL ile 750 bin TL aralığında değişiyor. Şehrin değeri arttıkça konut fiyatlarının da artacağını söylemek doğru bir yorum olacaktır.

Konut projesi bu şehrin farklı bölgelerinde yapılıyor. Şehir merkezinde bulunanların yanında Elbistan ve Onikişubat ilçelerinde uygun evler bulunuyor. Nerede yaşamak istediğinize ve hangi tür proje size hitap ediyorsa o tercihi yapabilirsiniz. Büyük parkları olan, çocuk oyun alanları bulunan, spor yapılabilen noktaları olan, açık ve kapalı otoparkı olan projeler günümüzde insanlar tarafından daha çok seçim yapılan seçenekler olarak öne çıkıyor.

Kahramanmaraş’dan Ev Almak

Kahramanmaraş’dan ev almak isteyen insanlar ödemelerini banka kredisi çekerek yapmak istiyorlar. Uzun vadeli kredi çekiminde bu tercih yüksek bir maliyeti de beraberinde getiriyor. Ayrıca peşinat ödemeniz de sizden isteniyor. Bunların hepsini karşılamak evin gerçek maliyetinin üzerinde ekstra masrafları size yüklüyor.

Birevim finansman tercihini yapanlar içinse durum çok farklı gelişiyor. Sağlanan kolaylıkların başında uzun vadeli finansman imkanında herhangi bir vade farkı alınmıyor. İsteyenler peşinat ödeyebilir isteyenler ara ödeme yapabiliyor. Tüm ödeme planını kendi gelir düzeyinize göre kendinizin yapmasına izin veriliyor. Bu seçimlerin tamamını yaparak ev almak ve düşük maliyet ile istediğiniz eve daha kolay ulaşmak istiyorsanız başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır.

  • Kahramanmaraş Şube

Adres: Egemenlik Mah. Azerbaycan Bulvarı, No:47/B Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

Telefon: 0344 502 04 09

 

birevim faizsiz ev

Read Previous

Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri

Read Next

Kamu Bankalarından 4 Yeni Kredi Paketi

5 Comments

  • Kahramanmaraş’daki konut projeleri yeni yapılmaya başladı sanırım, fiyatları lokasyonlarına göre çok iyi gerçekten.

  • İstanbul Ankara İzmir gibi şehirlerimizin haricindeki şehirlerede konut projeleri yapılması gerçekten çok iyi

  • Kahramanmaraşta oturan kız arkadaşım eşiyle aldılar bir tane böyle konut projesinden daire, çok memnunlar

  • Kahramanmaraş çok güzel bir yer, bir kaç kez gezme fırsatım oldu ve oradaki arkadaşlarım yeni yapılan konutlardan daire aldılar, çok memnun olduklarını söylüyorlar

  • Kahramanmaraş taraflarında yapılan konut projeleri gerçekten çok iyi, çok başarılı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 4 =