İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma aşamasının hemen öncesinde eğer yazılı yollar ile çözebileceğiniz bir nokta varsa e-mail ile iletişim birimini tercih edebilirsiniz. İş Bankası e-mail ile iletişim aşamasında da oldukça hızlı yanıt veren bir sistem geliştirmiştir. https://www.isbank.com.tr/iletisim-formu linkine tıklayarak iletişim formunuzu doldurma ve yetkililer ile iletişim kurma hakkınız olacaktır. Soru-istek, görüş-öneri, sorun-itiraz gibi 3 ana başlık geliştirilmiştir. Bu e-mail ile iletişim biriminin yanı sıra bir de çevrimiçi destek kanalı da bulunmaktadır. Çevrimiçi destek kanalı sayesinde temel sorularınıza yanıt bulma hakkını elde edebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Telefon Numaraları Nelerdir?

Faizsiz konut ve diğer tüm bankacılık alanlarında aklınıza takılan sorular ya da detaylar olursa direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcilerine erişebilirsiniz.

  • 0850 724 0 724 numarası 24 saat boyunca aktiftir. Bu noktada direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişim kurmak istediğinizi dile getirerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
  • Bu numaraya bağlanmanıza gerek kalmadan direkt olarak mobile bankacılık ya da internet bankacılığı seçenekleri ile de işlemlerinizi tamamlamanıza imkan verilmektedir. Telefon ile direkt iletişim kurma aşamasında isterseniz sizin bankacılık işlemlerinizi bizzat kontrol eden temsilci şubenize de erişim kurabilirsiniz. İş Bankası firması size hesap defteriniz ile eraber gerekli olan ek iletişim numaralarını da sunacaktır.

Faizsiz konut alanında hizmet veren en temel ve köklü bankaların başında gelen İş Bankası memnuniyet seviyesi ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Kredi Fırsatlarından Anında Haberdar Olun

İş Bankası tarafından sunulan kredi fırsatlarından kısa bir sürede haberdar olabilmek için kampanyaların tarafınıza bildirilmesini talep edebilirsiniz. İletişim numaralarınız üzerinden yeni bir kampanya erişime açıldığı zaman bilgilendirme yapılacaktır. İnternet şubesinde de gerekli bilgilendirmeler ana ekran aracılığı ile yapılacaktır.

Kredi faiz oranları ve ödeme koşullarına dair telefon aracılığıyla bilgi almaktansa sizin hesap hareketlerinize ve ödeme türünüze uygun bir biçimde şubenizden bilgi almanız çok daha mantıklı olacaktır. yaşanan son global salgının sonrasında şubelere giriş aşamasında HES kodu zorunluluğunun getirilmiş olması da ayrıca dikkat çekmektedir. Müşterilerin istek ve beklentilerine uygun biri biçimde kredi destek paketleri hazırlayan banka yüksek verimliliği ile memnun bırakmaya devam ediyor. Müşteri dostu sistem ile sadece konut kredisinde değil aynı zamanda taşıt kredisi ve genel ihtiyaç kredisi gibi hususlarda da beklentilerinize uygun bir alternatif bulabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Faizsiz konut satın almak isteyen kişiler için özel fırsatlar sunan İş Bankası bu alanda yapmış olduğu bilgilendirmeler ile de memnun bırakmaktadır. Müşteri memnuniyeti tesis edebilmek için kişilerin diledikleri anda farklı birimler üzerinden müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişim kurmasına imkan tanınmaktadır. İletişim kurduğunuz her nokta kayıt altına alınmaktadır. Bu nedenle temsilciler ile hakaretamiz ifadeler kullanarak diyalog kurmaktan kesinlikle kaçınmanız gerekiyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Read Next

Köye Ev Yapmak İçin Kredi ve Devlet Desteği

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − three =