İkizlerevim 60 Gün’de 7 Şube Açtı

İkizlerevim açtığı son 7 şube ile şube sayısını 11’e yükseltti.  2020 yılı sonuna kadar hedefi 40 – 50 şube sayısına ulaşmak gibi görünüyor. Merkezi Gaziantep’te bulunan İkizlerevim yeni şubelerini Trabzon, Samsun, Adana, Mersin, Gaziantep iki tane olmak üzere şube açtı.  Henüz 11 aydır sektörde bulunan firma her geçen gün büyümeye devam ediyor.   İkizlerevim 60 gün’de 7 şube açtı ve hızla şube sayısını artırmaya devam ediyor.

birevim faizsiz ev

444 1 336 numaralı hattan detaylı bilgiye sahip olacağınız sistemde her sistemde farklı avantajlara sahipsiniz.  Yüzde yüz müşteri mutluluğuna odaklı sistemde peşinatlı evlerde 6 ay’a kadar ve otomobil alımlarınızda ise 90 gün süren erken teslimat avantajlarına sahipsiniz.

İkizlerevim Nedir?                              

2019 yılında ülkesine ekonomik açıdan destek olmak ve vatandaşı ev sahibi yapmak için kurulmuş bir şirkettir. Misyonuna uygun operasyonlara başlayan şirket “Her çok azdan olur” sloganı ile ilerlemektedir. İyimser bir yapıda pozitif enerji ile hareket eden şirket her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Faizsiz ev edindirme sistemlerinden biri olan İkizlerevim 60 günde açtığı 7 şube ile sektöre hızlı bir giriş yaptı. Ev yâda araba sahip olmak istiyorsanız en doğru adreslerden biri olarak İkizlerevim web adresini ziyaret edebilirsiniz.  Dilerseniz yatırım yapmak için dilerseniz yaşamak yâda kullanmak için İkizlerevim peşinatlı yâda peşinatsız sistemini tercih edebilirsiniz.  Karar verdikten sonra tek yapmanız gereken İkizlerevim danışanı ile irtibata geçmektir.

İkizlerevim faizsiz, kredisiz, çekilişsiz ve kura stresi olmadan erken teslimat sistemi ile ev sahibi yapıyor. Katılımınızın ardından araç yâda evinizi satın alarak hayallerinize kavuşmuş oluyorsunuz.

İkizlerevim Peşinatlı Sistem

Peşinatlı sistemde, katılımcı alacağı evin değerini kendisi belirler,  kura ya da çekilişe gerek kalmadan ev sahibi olunan bir sistemdir.  Evin bedelinden peşinatı düştükten sonra kalan tutar 80 ay taksit tutarına bölünmektedir.

Evi alacağınız tarih, peşinata ve evin değerine göre İkizlerevim tarafından belirlenmektedir.  .

İkizlerevim Peşinatsız Sistem

Aylık ödeme tutarına göre alacağı teslim tarihi İkizlerevim tarafından belirleniyor ve peşinatsız sistem de kişi alacağı evin değerini ve aylık ödeme tutarını kendisi belirlemektedir.  .

birevim faizsiz ev

Read Previous

Birevim’e 2020 Yılının İlk Yarısında Bir Milyon Başvuru Yapıldı!

Read Next

Katılımevim Marka Elçisi Uygulaması Ek Gelir Sağlıyor

5 Comments

  • Bu tarz firmaların sektörde türemesi çok güzel, müşteri odaklı bakınca bu rekabet müşteriye yarayacak

  • Bu tarz şube sayısını artırması güven sağlar ancak haklarında hala tam net bir bilgiye sahip değilim

  • İkizlerevim şube açma konusunda gayet istikrarlı devam ediyor, müşteri kitlesini de aynı hızda ilerletirse çok güzel olur 🙂

  • 60 günde 7 şube gerçekten çok iyi rakam, sektörde ciddi güven kazanmaya çalışıyor ikizlerevim firması

  • İkizlerevim son zamanlarda istikrarlı ilerleyişini devam ettiriyor, çevremde çok fazla gidip ev başvurusu yapanlar oldu bu firmaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 3 =