Halkbank 0,49 Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

Halkbank yerli otomobil firmalarından araç alacaklar için başlatılan kredi kampanyasıyla isteyenlere yüzde 0,49 ile 0,69 arasında değişen oranlarda kredi imkanı sunuyor. Bu kredi oranlarını Halkbank ile birlikte Vakıfbank ve Ziraat Bankası da müşterilerine sunuyor. Hem binek araçlar hem de ticari araçlar için sunulan bu krediden en önemli nokta sadece yerli üretim yapan firmalardan araç alınabilecek olmasıdır. Bunun dışında kalan firmalar için bu oranları kullanarak araç almak mümkün olmuyor.

birevim faizsiz ev

Halkbank üzerinden bu krediyi almak isteyenler belirli şartları sağlamaları karşılığında hem sıfır araçlar hem de ikinci el araçlar için kredi alabilmek için başvuru yapabiliyorlar. En önemli avantajı kredi faiz oranlarının çok düşük bir seviyeden sunuluyor olmasıdır.

Halkbank 0,49 Faizli Taşıt Kredisinin Avantajları

Halkbank tarafından sunulan bu kredide sadece düşük faiz imkanının olması tek avantaj değildir. Bunun yanında uzun vade seçeneği de dikkat çekiyor. Binek araçlar için minimum 50 bin TL maksimum 120 bin TL taşıt kredisi çekmek mümkün oluyor. Bu kredinin vadeleri 18 ile 60 ay arasında değişiyor. Faiz oranlarıyla yüzde 0,49 ile yüzde 0,69 arasında ki oranlarda değişiyor.

Ticari araç alacaklar içinse 36 ile 60 ay arasında değişen vade süreleri sunuluyor. Minimum çekilecek kredi 72 bin TL olurken maksimum çekilecek olan limit 500 bin TL olarak belirtiliyor. Bu kredi içinde aynı oranlar müşterilere sunuluyor. İkinci el araçlar içinde taşıt kredisi imkanı sunuluyor. Maksimum 150 bin TL sınırı olan araçlarda 60 ay vadeli kredi imkanı sunulurken faiz oranı %0,82 oranıyla sunuluyor.

Halkbank Taşıt Kredisi İçin Tercih Edilerek Firmalara

Halkbank taşıt kredisinden yararlanmak isteyenler binek ve ticari araç tercihlerini yerli üretim yapan firmalardan yana kullanmaları gerekiyor. Bununla amaçlanan pandemi sürecinde büyük bir darbe gören sıfır araç üretimini tekrar hayata geçirmeyi amaçlamak olarak görülüyor. Bu kredileri dışarıda üretim yaparak ülkemizde araç satan firmalar için kullanılmayacağını da ekleyelim. Binek araçlar için Honda, Hyundai, Toyota, Fiat, Ford olarak sıralanıyor. Ticari araç almak isteyenler Güleryüz, Isuzu, Karsan, Otokar, BMC, Fiat, Gaz, Ford ve Mercedes olarak sıralanıyor. Bu firmalara giderek uygun oranlı kredilerden ve vadelerden yararlanarak istediğiniz modeli almanız mümkün olacaktır.

Halkbank Taşıt Kredisi İçin İstenen Şartlar

Halkbank ve diğer kamu bankaları tarafından sunulan bu krediden yararlanmak isteyenlerin yapması gereken öncelikle alacakları aracı belirlemek olacaktır. Ardından banka ile iletişime geçerek yada araç alacakları firmanın yardımıyla bu işlemi yapacaklar gerekli evrakları hazırlayacaklardır. Bu kredi diğer kredilerde olduğu gibi bazı evraklar gerecektir. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra düşük taşıt kredisi faiz oranıyla sunulan parayla istediğiniz aracı alma şansına sahip olacaksınız. Bu fırsat kısa süreceği için isteyenler ellerini çabuk tutmaları gerektiğini bilmelidir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota Halkbank 0.49 Faizli Taşıt Kredisi

Read Next

Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri

7 Comments

 • 0,49 faiz oranı gerçekten güzel bir oran, keşke faiz oranları hep bu aralıklarda olsa herkes ev sahibi olabilir o zaman.

 • Bu faiz kampanyası bitti mi acaba?

  • Merhaba Musa Bey,
   Halkbankası 0,49 faizli taşıt kredisi kampanyası sonlanmıştır.

 • Halkbank’ın bu faizli kredisi sona erdi sanırım geçen şubeye gittim 0,90-1,30 arası faizleri var

  • Merhaba Adem Bey,
   Halkbank 0,49 faizli taşıt kredisi kampanyası sonlanmıştır.

 • Bu tarz fırsatlar pandemi nedeniyle çok kısa süreliğine aktif oluyor, o arada yakaladık yakaladık, yakalayamadık kaçıyor 🙂

 • Halkbanktan güzel kampanyaydı ancak şu an düşük faizli kredi yok araba da yok gerçi 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 12 =