Gaziantep Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim; kısa sürede ve avantajlı şartlarla ev sahibi olmak isteyenler için en uygun adres! Türkiye’nin her yerine dağılmış şubeleri sayesinde nerede yaşadığınızdan bağımsız olarak Birevim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak, 444 23 53 numarası üzerinden Birevim ile irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca, Birevim’in internet sitesini ziyaret ederek sitede bulunan formu doldurabilirsiniz. Adınız ve soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranız ve hangi gayrimenkulü almak istediğiniz gibi bilgilerle formu doldurmanız mümkün! Formu doldurduktan sonra göndermeniz halinde Birevim müşteri temsilcileri sizinle en kısa sürede irtibat kuracaktır.

birevim faizsiz ev

Birevim’de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Birevim ile ilgili olarak en çok merak edilen detaylardan birisi de peşinat verme zorunluluğunun olup olmamasıdır. Bu noktada, konut kredisinde olduğu gibi tüketicilerin peşinat verme zorunluluğunun olmadığını ifade etmeliyiz. Ayrıca, ara ödeme zorunluluğu da yoktur. Ödeme planınız tamamen sizin isteklerinize göre şekillenir. Bir başka deyişle, aylık taksitlerinizin tutarını siz belirlersiniz. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Ara ödeme de yapabilirsiniz. Peşinat veya ara ödemeler sayesinde yalnızca tüm borcunuzun daha erken bitmesini sağlarsınız. Fakat, dediğimiz gibi peşinat ödemek gibi bir zorunluluğunuz asla yoktur.

Birevim’de aylık taksit tutarlarınızı ödeyemediğiniz takdirde korkmanıza gerek yok! Çünkü, istediğiniz takdirde taksitlerinizi erteleyebilirsiniz. Fakat, evinizi erkenden teslim almak istiyorsanız çok zor duruma düşmedikçe taksit ertelemekten kaçınmalısınız.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

İnsanlar Neden Birevim’i Tercih Ediyor?

Tasarrufa dayalı sistemlerin günümüzde büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin en önemli sebebi ise hiç şüphesiz her isteyenin konut kredisi alamaması! İnsanların maddi durumlarının konut kredisi taksitlerini ödemeye yetmemesi ve konut fiyatlarının yüksek olması; konut kredisi seçeneğini devre dışı bırakıyor. Toplumun en az yüzde 60’lık kısmının konut kredisi için banka müşterisi olamadığını ifade etmeliyiz. Bilhassa dar ve orta gelirli aileler için durum daha da vahim! Ev almak için ayda en çok bin TL gibi bir rakamı kenara ayırabilen bu tür ailelerin konut kredisi taksitlerini ödemesi neredeyse imkansız hale geliyor.

İnsanların satın alma gücünün bir hayli düşük olmasından mütevellit konut sahibi olmanın günümüz şartlarında imkansız olarak tanımlandığını söyleyebiliriz. Bu önyargıyı değiştiren kurum ise hiç şüphesiz Birevim! Birevim’in tasarrufa dayalı finansman yöntemi sayesinde dar ve orta gelirli vatandaşlar da ev sahibi olabiliyor. Buna ek olarak, Birevim’in bankalara rakip olarak ortaya çıkan bir kurum olmadığını ifade etmeliyiz.

Birevim; yalnızca bireylerin değil toplumun kazanması adına da çaba gösteriyor. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de her yıl bir milyon 500 bin konut satışının yapıldığı belirlenmiştir. Birevim; bu rakamı iki milyon seviyesine çıkarmak adına tasarrufa dayalı modelleri devreye sokuyor. Sonuç olarak, faizsiz, peşinatsız, ek ödemesiz, ara ödemesiz, vade farksız ve ek masrafsız ev sahibi olmak için en iyi tercih Birevim!

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eskişehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Giresun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =