Fuzulev Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Fuzulev sektörde uzun süredir hizmet veren bir şirkettir. Güçlü yapılanması sayesinde insanların ev, araba veya gayri menkul taleplerini faizsiz, uzun vadeli şekilde almalarına olanak sağlıyor. Fuzulev müşterilerine ülkenin birçok noktasında bulunan 100’dan fazla şubesi, genel merkezi, geniş çalışma saatleri ile yardımcı oluyor.

birevim faizsiz ev

Güçlü yapısı sayesinde şirket içerisinde ulaşabileceğiniz tüm bilgilere müşteri hizmetleri, online işlemler ve şubeler üzerinden erişim sağlama şansınız var. Fuzulev şube bilgileri sayesinde onlarla yüz yüze görüşme, bilgi alma, detayları öğrendikten sonra sözleşme imzalama şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu konuda gerekli hizmeti ve özeni sizlere sunuyorlar.

Fuzulev Şubeleri

Fuzulev şubeleri arasından size en yakın olanı web sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Ülkemizin her bölgesinde bulunan şubeleri sayesinde Türkiye sınırları içerisinde olan herkese gerekli desteği sunuyorlar. Bu konuda bağımlı oldukları yapının güçlü olduğunu sizlerde göreceksiniz.

Fuzulev şube seçenekleri için şirkete ait web sitesi üzerinden tüm detayları ile birlikte bulabilirsiniz. Fuzulev.com/subeler sayfasına giderek şehir tercihinizi yaparak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Örneğin Samsun için arama yaptığınız karşınıza aşağıda ki bilgiler çıkacaktır.

Samsun Şube

  • Necip Bey Cad. Pazar Mah. Hastane Sok. No:2 Gaziler – İlkadım – Samsun
  • 0 362 431 74 70
  • 0 362 431 74 77
  • iletiş[email protected]

Bu bilgileri tüm şubeler için bulabilirsiniz. İsterseniz adrese giderek ziyaret edebilir, ister arayabilir isterseniz de mail atabilirsiniz.

Fuzulev Çalışma Saatleri

Fuzulev çalışma saatleri geniş bir şekilde insanların rahatça erişim ve ulaşım sağlamaları için sunulmuştur. Şirket hem hafta içi hem de hafta sonu çalışmaktadır. Yani yüz yüze görüşmek istiyorsanız sürekli olarak ziyaret etme şansınız bulunmaktadır.

Hafta içi 09:00 ile çalışma başlayan şirket 19:00’a kadar sizlere hizmet vermektedir. Bu hafta içi günler için geçerlidir. Aynı saatler hafta sonu çalışma içinde sunulmaktadır. Sizlerde özel izinli günler haricinde istediğiniz zaman bu saatler dahilinde şirketi ziyaret etme şansına sahip olabilirsiniz. Bu konuda tercihinizi yaparak ziyaret ederek, sözleşme ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fuzulev Genel Müdürlük

Fuzulev genel müdürlük iki farklı noktada bulunmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında Fatih ve Güngören olmak üzere iki ayrı noktada merkez bulunmaktadır. İki noktayı da rahatça ziyaret etme ve sistemi yakından görme şansınız bulunuyor.

Fatih Genel Merkez

  • Akşemsettin Mah. Vatan Cad. No:28/A Fatih/İstanbul
  • 0212 531 53 53 – 0 212 706 17 61

Güngören Ek Hizmet Binası

  • Güven Mahallesi, Taşkık Sokak No: 20/22 Güngören/İstanbul
  • 0212 553 63 50-60-70

Fuzulev genel merkez ziyaret etmek istiyorsanız Fatih’de bulunan noktayı tercih etmeniz gerekiyor. Sürekli büyüyen şirket müşterilerine yeterli desteği sunmak için aynı özelliklere sahip başka bir binayı da ek hizmet binası olarak Güngören’e açarak hizmet vermektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Fuzulev Müşteri Hizmetleri – Fuzulev İletişim Bilgileri

Read Next

Fuzuelev Devlet Güvencesinde mi? Fuzulev Güvenilir mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 7 =