Fuzul Ev Nedir?

Fuzulev’in sağladığı imkânlar sayesinde ev almak artık çok daha kolay!   Tamamen kendi insiyatifinizde aylık ödeyebileceğiniz tutarı belirleyerek bütçenize uygun eve sahip olabilirsiniz.  Hayalinizdeki ev ne kadar olursa olsun,  küçük taksitler ile faizsiz üstelik kısa sürede kavuşabilirsiniz.  Peşinatlı yada peşinatsız ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

birevim-reklam

Fuzulev sistemi ile ev almak isterseniz; sayacağımız tüm modellerde ev sahibi olmak için öncelikle yapmanız gereken; almak istediğiniz evi belirlemek; sonrasında ise aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar vermektir. Gelin Fuzulev’in ev alma yöntemlerini birlikte inceleyelim.

  • Zaman Tasarruflu Model
  • Sabit Sistem Modeli
  • Tüfe Endeksli Model

Salgına ve pandemi sürecine rağmen büyüyen sektör doğru adımlar ile büyümeye devam ediyor. Özellikle güven sorunu olmayan halk yastık altı paralarını ev ve otomobil almak için yatırmaya başladı.  Her ödeme gurubuna özel ödeme seçenekleri sunan şirket yeni şubeler ile hızla ilerlemeye devam ediyor.

Fuzulev Yeni Şube Açılışı

İzmir, Buca’da açılan yeni  şubesi ile büyümeye devam eden Fuzulev İzmir’de şube sayısını 3’e çıkarmış oldu.   İzmir’de talepleri karşılayabilmek için üçüncü şubesini açan Fuzulev yeni şube açılışları yapmaya devam edeceğini bildirdi.

Ülke olarak çok hızlı bir toparlanma sürecine girdiğimiz açık ve Fuzulev aldığı olumlu dönüşler ile kulaktan kulağa bilinirliği artarak büyümeye devam ediyor.  Ege bölgesinde büyümeye devam eden Fuzulev, 2020 yılı sonuna kadar başka şubeler açacağının da müjdesini verdi.

Vade farksız, faizsiz ve peşinatsız ev satın alma seçeneği sunan sisteme giriş kolaylığı tercih edilmesini kolaylaştırmaktadır.  Araştırmalara bakıldığında müşteri memnuniyeti ve teşekkürü konusunda oranlara ulaşabilirsiniz.

  • Müşteri Memnuniyeti Oranı : %81
  • Firmaya Teşekkür : %59

Fuzulev firmasına  güvenmenizi sağlayacak özellikler nelerdir? Elbette müşteri geri dönüşleridir.   İnternet üzerinden birçok olumlu yoruma ulaşabilirsiniz.  Tüm bu güven açılışları hızlandırmaktadır.

Fuzulev yönetim kurulu başkanı salgın süresince hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.  Ayrıca hızla bir toparlanma sürecine giren Fuzulev 2020 büyüme hedeflerine ulaşmak için tüm güçlerini ortaya koyduklarını bildirdi.  Ege bölgesinde açılan Fuzulev Buca şubesi başlangıç olduğunu ve  şube açılışları ülke genelinde devam edecek şeklinde sözlerini sürdürdü.

Read Previous

Birevim’e 2020 Yılının İlk Yarısında Bir Milyon Başvuru Yapıldı!

Read Next

İkizlerevim 60 Gün’de 7 Şube Açtı

5 Comments

  • Fuzul ev’den 3 akrabam ev sahibi oldu ve çok memnun kaldılar. Çekiliştede çok sıra beklemediler

  • Fuzul ev yıllardır çok iyi hizmet sunuyor çevremde çok seviliyor fuzulev 🙂

  • Fuzulev sektörde yıllardır var olan bir firma ve haklarında daha kötü bir haber hiç duymadım

  • Fuzulev den ev alan tanıdıklarımız var, gayet memnunlar tek şikayetleri şu kura bekleme kura çıkma konusu oda bu firmaların kuralı 🙂

  • Fuzul ev sektörde çok eski bir kurum ve güvenilir anlamda bence en güvenilir kurum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code