Fuzuelev Devlet Güvencesinde mi? Fuzulev Güvenilir mi?

Tasarruf finansman şirketlerinden birisi olan Fuzulev uzun süredir insanların ev, araba ve diğer gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyor. Faizsiz sistemi, kolay ödeme yöntemleri ve farklı kampanyaları ile rahatça istediğinize sahip olmanız sistem içerisinde mümkün kılınıyor.

birevim faizsiz ev

2021 Mart ayında alınan karar ile birlikte bu sektörde yer alan şirketlerin belirli şartları sağlamaları gerektiği kanunen açıklandı. Ancak o zaman istenilen yapının mümkün olacağı ve insanların rahatça hareket edebilecekleri aktarıldı. BDDK tarafından kontrol altına alınan bu sektörde 30’dan fazla olan şirket sayısı bir anda sadece 8 tane olarak kalmış oldu.

Fuzulev Devlet Güvencesi Var mı?

Fuzulev devlet güvencesi var mı sorusuna artık “evet” demek hem şirket için hem de diğer alanlar için daha kolay oluyor. Çünkü BDDK tarafından denetlenen ve gerekli şartları sağlanması gereken şirket almış olduğu lisans ile sektörde hizmet veriyor. Devlet tarafından özel olarak denetlenen bu sektörde artık bir şirketin var olabilmesi için belirli bir öz sermayeye sahip olması gerekiyor.

Bu sermayenin altında kalan tüm şirketlerin tasfiyesine ve devredilmesine karar verildi. Sizlerin de yapması gereken tek işlem bu konuda dikkatli bir şekilde karar vermek olacaktır. Doğru adım atılması durumunda olması gerekenin de üzerinde bir yapıya ulaşıldığını sizlerde sistem içerisinde göreceksiniz.

Fuzulev Güvenilir mi?

Fuzulev güvenilir mi sorusu sektörü yakından tanımak isteyen tüm insanlar tarafından sorulacaktır. Şirketin yapısını anlamak için öncelikle onlarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri veya şubeleri ziyaret ederek onlarla yüz yüze görüşme şansınız var.

Aldığınız bilgiler sizin için yeterli olması için ardından karşılıklı bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Kontrolü yapabileceğiniz noktalar sayesinde şirketin aslında ne kadar güvenilir ve sağlam olduğunu anlamanız çok zor olmayacaktır. Yapısı gereği güvenilir olması gereken şirket ancak bu seviyeye gelebilmektedir.

Kanun çıkmadan önce nasıl çalışıyorlarsa kanun çıktıktan sonra da var olmaları aslında onların ne kadar güvenilir ve sağlam bir yapı ile yıllardır hizmet vermiş olduklarını bizlere gösteriyor.

Fuzulev Lisanslı mı?

Fuzulev lisanslı mı sorusunun cevabını bulmak için yapmanız gereken BDDK yani Bankacılık Denetleme ve Denetim Kurulu’nun web sitesini ziyaret etmek olacaktır. Burada sektörde yer alan diğer 7 şirketle birlikte Fuzulev’in de lisansını bulacaksınız.

Günümüzde artık tasarruf finansman sektöründe olan tüm yapıların bu lisansa sahip olması şart koşulmuştur. Tabi bu lisansın da alınabilmesi için dikkatli hareket edilmesi gerekiyor. Çünkü doğru şekilde hareket etmeyen şirketler anında tespit edilerek ciddi yaptırımlar hatta kapatma cezaları ile karşılaşabiliyor.

Burada amaç insanların zorluklarla bir kenara koyabildikleri birikimlerinin başkaları tarafından gasp edilmesinin engellemektir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Fuzulev Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Read Next

Ahde Vefa Nedir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × three =