Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota Halkbank 0.49 Faizli Taşıt Kredisi

Taşıt sektöründe satışları düzenlemek için çıkarılan krediler ile %0,49 oranla kredi çekmeye izin veriliyor. Taşıt kredisi için başvurulacak olan markalarda en düşük orandan yararlanmak için yerli üretim yapması şartı bulunuyor. Yani firmanın öncelikle ülkemizde üretim yapması gerekiyor. Bunun ardından sizler o firmaya giderek Halkbank tarafından sunulan düşük kredi oranından yararlanarak kredi çekebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Hazırlanan bu kredi paketinde minimum 50 bin TL maksimum 500 bin TL limiti bulunuyor. 0 kilometre ticari ve binek araç alımı için 60 ay vade imkanı da sunuluyor. Bu paket içerisinde ayrıca ikinci el araçlar içinde uygun kredi imkanları sunuluyor.

Yerli Üretim Yapan Markalardan Taşıt Kredisi

Yerli üretimi teşvik etmek amacıyla çıkarılan bu taşıt kredisinde tercih edilen firmalar belirlenmiştir. Banka tarafından yapılan açıklamada binek araç almak isteyenler Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota tercihi yapabilirken, ticari araç almak isteyenler BMC, Fiat, Ford, GAZ, Güleryüz, Isuzu, Karsan, Mercedes ve Otokar firmalarını tercih etmesi gerekiyor.

Bu taşıt kredi kampanyasının başlangıç tarihi 1 Eylül 2019 olarak belirlenirken bitiş tarihi 30 Haziran olarak söyleniyor. Ancak yoğun talep nedeniyle bu sürenin uzatılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca binek araçlarda kredi limitleri 50 bin TL ile 120 bin TL arasında değişirken, ticari araç almak isteyenler için 72 bin TL ile 500 bin TL arasında değişen krediler sunuluyor. Bu detaylara göre kredi faiz oranları %0,49 ile %0,69 arasında değişen oranlarda sunuluyor.

Yerli Üretim Yapan Firmalardan Alınacak Arabalar

Yerli üretim destek kredi paketinden yararlanmak isteyenler yukarıda geçen firmalardan daha detaylı bilgi alabilirler. Firmalar tarafından üretilen ve ülkemizde satılan modeller arasında bu krediyi kullanarak alabileceklerinizi belirlemek çok zor olmayacaktır. Çünkü sizlere çok geniş bir yelpaze üzerinden kredi imkanı sunulacaktır. Sizde gönül rahatlığı ve düşük taşıt kredisi faizini kullanarak sıfır aracınıza sahip olabilirsiniz. Listede yer alan firmalar birçok modelleriyle bu krediden yararlanmak isteyenlere yardımcı oluyor. Tabi bu krediden yararlanmak için bazı evrakları da hazırlamanız gerekiyor.

Halkbank %0,49 Oranlı Taşıt Kredisinden Nasıl Faydalanılabilir?

Halkbank taşıt kredisinden yararlanmak isteyenlerin yapmaları gereken şeyler vardır. Öncelikle bankaya giderek başvuru formunu almalısınız. Bunu gerekli şekilde doldurduktan sonra buna ek olarak nüfus cüzdanı, sıfır kilometre araçlarda fatura, 2 el araçlar için ruhsat fotokopisi, aylık gelir belgeniz ve iş yerinizin imza beyannamesi gibi belgeler istenecektir. Bu belgeleri ve başvuru formunu hazırlayarak ilk adımı tamamlamanız gerekiyor.

Sıfır araç kredisi almak isteyenler başvurularını herhangi bir Halkbank şubesine yapabilirler. Bu konuda gerekli inceleme yapıldıktan sonra size ne kadar kredi verileceği hakkında net bir bilgi verilecektir. Sizde bu sayede gönül rahatlığıyla sıfır aracınıza sahip olabileceksiniz.

 

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eskişehir Konut Projeleri – Eskişehir Projeleri ve Fiyatları

Read Next

Halkbank 0,49 Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

7 Comments

 • Bu markaların tamamı ülkemizde çok rağbet gören markalar ve 0.49 faiz oranı hala geçerliyse çok güzel bir oran. İmkanım olsa gerçekten kaçırmazdım.

 • 0,49 la faiz kredisi çok güzel bence, imkanım olsa bende araç sahibi olmak isterdim

 • 0,49 çok güzel oran ancak sıfır araçların stokları şu an yok diye biliyorum en erken Kasım’da getirebiliyorlarmış

 • Faizler hala devam ediyor mu yoksa değişti mi?

  • Merhaba Elif Hanım,
   Oranlar değişti şu sıralar taşıt kredisi faiz oranları 1,19’dan başlamaktadır.

 • Bu tarz kampanyalar benim tahminimce yeni araçların geleceği Kasım ayında tekrar yapılacaktır 🙂

 • Bu kredi faizleri şu an yok, hatta bir çoğu 1,20’den falan başlatıyor krediyi oda şaka gibi rakamlar için. 200.000 TL verdikleri kredi tutarı 50.000 TL 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 1 =