Faizsiz Ev Almak İçin Her Türlü İmkânı Değerlendirin

Yeni evlenen çiftler de dahil olmak üzere her insanın en büyük hayali dünya hayatı içerisinde bir ev sahibi olmak ve çocuklarını kendi evlerinin içerisinde güvenle büyütebilmektir. Faizsiz ev almak son yıllarda oldukça imkânsız gibi görünse de devletin sizlere sunduğu imkânları ve özel bankaların faizsiz kredi kampanyalarını takip ederseniz mutlaka güzel bir ev alma imkânı yakalamış olursunuz.

birevim faizsiz ev

Faizsiz ev kredisi veren bankalar sizler için en uygun kredi imkânlarını sunarken aldıkları başlangıç ödemeleri sayesinde kendi karlarını da çıkarmış oluyorlar. Ancak sizler ödeme konusunda daha rahat bir ödeme yapmış oluyorsunuz. Devlet de pek çok memuruna ve vatandaşına düşük kredi ödemeleri sunarak ev kredisi vermekte ve bu şekilde herkesin ev sahibi olmasına yardımcı olmaktadır.

Faizsiz Devlet Kredisi Olanakları

Ev almak isteyen insanlara devletin kredi olanağı olarak sunduğu pek çok imkân bulunmaktadır. Öncelikle devletin memuru iseniz mutlaka alacağınız evin yüzde 75ine kadar olan kısmını devletten kredi olarak alabiliyor ve bu kredinin geri ödemesini de memurun taksitli bir şekilde maaşından keserek geri almaktadır. Ancak faiz uygulamasına gitmemektedir. Bu imkân faizsiz ev almak konusunda daha iyi bir olanak sağladığı için insanlar bu seçimi daha rahat karşılamaktadırlar. Devlet bir başka yöntem olarak da bankadaki peşinatınızın yüzde 15 i kadarını size peşinat olarak veriyor ve ev alırken açığınızı kapatmanıza yardımcı oluyor.

Toplu Konutlardan Ev Alma İmkânı

Eğer belli bir miktar peşinatınız varsa ve düzenli bir de geliriniz varsa o zaman toplu konutlardan ev alabilir ve aylık kira öder gibi kendi evinize yatırım yapabilirsiniz. Bu şekilde hem faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz hem de son derece hızlı bir şekilde ev sahibi oluyorsunuz. Faizsiz ev alma imkânı konusunda umutsuz insanların pek çok yollarla ev sahibi olduğu günümüzde ev fiyatları ne kadar artarsa artsın ev almak isteyen insanlar için de pek çok fırsat bulunmaktadır. Bu kadar çok imkânın içerisinde size en çok uyanı seçmek ve almak istediğiniz ev için yatırım yapmanız çok daha kolay olacaktır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Gayrimenkul Satışında Faizsiz Kredi Kullanılır Mı?

Read Next

Faizsiz Nasıl Ev Alanır ve Yöntemleri?

5 Comments

  • Faizsiz ev gerçekten büyük fırsat, imkanı olanın değerlendirmesi gerekiyor bence 🙂

  • Faizsiz ev almak gerçekten çok büyük fırsat, imkanı olanın değerlendirmesini öneriyorum

  • Faizsiz ev sahibi olabilmek gerçekten büyük fırsat, bu tarz imkanları değerlendirmek lazım

  • Faizsiz ev alabilmek çok güzel bir fırsat gerçekten imkanı olanlar değerlendirebilir

  • Faizsiz ev alabilmek günümüzdeki imkanlara göre gerçekten şahane bir fırsat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − twelve =