Faizsiz Ev Alım Yöntemleri

Yıllardır kira vermekten sıkıldınız ve bir evinizin olmasını istiyorsunuz. Ancak krediler ve faizler sizi bu fikrinizden alı mı koyuyor? Şimdi sizlere anlatacağımız faizsiz ev alma yöntemleri ile faiz ve banka kredisi çekmeden ev sahibi olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Noter huzurunda yapılan çekilişler ile ev sahibi olun!

Sıra tespiti adı verilen ev alma yöntemiyle ev alabilirsiniz. Bu yöntem için kurulmuş şirketler bulunmaktadır. Her ay belirli kişi sayısı ile oluşturulan gruplar arasından çekiliş yapılmaktadır. Bu çekilişler sonunda talihli kişi satın almak istediği konutu şirkete bildirir. Şirketler kişi adına o konutu satın alırlar. Talihli kişi ise ödemelerini şirkete gerçekleştirir. Bu yöntem sayesinde kişiler faizsiz ev sahibi olmuş olur. Şirkete ödediğiniz taksitlere hiçbir şekilde faiz eklenmez. Ayrıca taksit süreleri 240 aya kadar varmaktadır. Bir diğer avantajı ise taksitlerinizi öderken evinizde oturabilirsiniz.

Yüksek peşinat ile erken teslim!

Bu yöntemde adından da anlaşıldığı üzere peşinat miktarınızı ne kadar yüksek tutarsanız evinize bir o kadar erken kavuşabilirsiniz. Peşinatınızın yüksek olması taksitlerinizin de düşük olmasına yardımcı olur. Böylece faizsiz taksitle ev almak isteyen kişiler bu yöntemi değerlendirebilirler. Ayrıca peşinatlı ev alma sisteminde taksitleriniz bir sonraki ay başlamaktadır ve tüm taksitleriniz faizsizdir.

Peşinatsız ara ödeme ile yeni bir eviniz olabilir!

Peşinat ödeyemeyecek durumda olan kişiler için ise farklı bir yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemde de kendinizin belirlemiş olduğu vakitlerde ara ödemeler yaparak taksit miktarlarınızı azaltabilirsiniz. Böylece her ay aynı miktarda taksit ödemenize gerek kalmaz. Kimi zaman yüksek ödemeler kimi zaman ise daha düşük miktarlı ödemeler yapabilirsiniz.

Tüm bu anlattığımız yöntemleri sizlere sunan şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler sizler için farklı ev alma seçenekleri sunarlar. Sizler kendiniz için en uygun yöntemi seçerek güzel bir ev sahibi olabilirsiniz. Şirketler sizin yerinize istediğiniz yerden istediğiniz evi satın almaktadır. Sizde rahat ödeme seçenekleriyle taksitlerinizi bu şirketlere ödersiniz. İsterseniz çekiliş sistemi ile , isterseniz peşinat sistemi ile, isterseniz de ara ödemeler sistemi ile ev sahibi olabilirsiniz. Şirketler ise size bir telefon kadar yakın. Çalışmak istediğiniz firmayı seçerek iletişime geçebilir ve artık siz de bir ev sahibi olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Konut Alırken Faiz Ödemeyebilirsiniz

Read Next

Faizsiz Ev Seçenekleri İle Evin Fiyatını Ödeyin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 2 =