xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde

Ülkemizde piyasalarda yaşanan sıkıntılardan dolayı bir çok önemli konut markası bir araya gelerek sizlere faizsiz ev almak için büyük bir imkan tanıyor. Bu inşaat firmaları bir çok bankayla da anlaşma yaparak uzun vadeli %0 oranında faiz ödemesi ile kaliteli konutları sizlere sunuyor. Bu inşaat firmalarına giderek yapılan toplu konut projelerinden dilediğinizi seçiyorsunuz. Ardından alacağınız evi bütçenize göre hesaplayarak ödeme imkanlarını ister uzun bir vadeye isterseniz de kısa bir vadeye bölebiliyorsunuz. Aynı zamanda yapılan bu proje detayında peşinat ödemek zorunda da değilsiniz. Belirli bir miktar peşinat ile ev sahibi olabileceğiniz gibi sıfır peşinat miktarı ile de ev satın alabilirsiniz.

birevim-reklam

240 aya kadar planlanan geri ödemelerde anlaşmalı bankalara giderek proje kapsamında kredi çekebilirsiniz. Ardından sanki kirada oturuyor da kira ödermişçesine ayarladığınız taksit planlamasında ödeme yaparak ev sahibi oluyorsunuz. Vade süresi arttıkça faiz oranında biraz artış olduğundan dolayı belirli bir miktar para biriktirerek ön peşinat verebilirsiniz. Vermiş olduğunu ön peşinat sayesinde ödemeleriniz daha az meblağlı olacağı gibi taksit sayısında da azalma olacak. Ayrıca çok fazla faiz ödemek zorunda da kalmıyorsunuz.

Emlak konut ve gayrimenkul üreticileri ülkemizde 9 farklı banka ile el ele vererek sizlere bu büyük avantajı sunuyor. Bu sayede her zamanki faizsiz ev almak istiyorum düşünceniz gerçekleşme şansı buluyor.

Faiz olarak bir ödeme yapmadan ev almak isterseniz aynı zamanda özel inşaat şirketlerin devletten izin alarak yaptıkları konut projelerini de tercih edebilirsiniz. Bu projeye katılarak toplu konut projesi kapsamında beğendiğiniz evi satın alabiliyorsunuz. Bunun için inşaat firmaları kendi sunduğu ödeme imkanları ile sizlere faiz namına bir şey ödetmiyor. Kendi bütçe planınıza göre ayarladığınız her ay taksit durumunda ödemeleri yaparak kendi evinizde oturma fırsatını yaşıyorsunuz. Bu sistemin en büyük artılarından bir tanesi de kira öder gibi yaptığınız ödeme sırasında kendi evinizde oturuyor olmanızdır. İlk ay taksitini ödemeye başlamadan önce hemen kendi evinize geçip o hayalini kurduğunuz konforlu yaşama kavuşuyorsunuz.

birevim-sabit-reklam
Önceki

Emlak Gayrimenkul Dünyasında Yeni Dönem Düşük Faiz Oranlı Konut Kredileri

Sonraki

Faizsiz Ev Almak İsteyenlere Fırsat Dolu Seçenekler

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir