Ev Sahibi Olmak Çok Kolay!

İnşaat sektörünün gelişmesi ve sektöre katılan birçok güçlü firma sayesinde rekabetin artması sonucunda birçok konut kampanyaları yapılmış ve ev sahibi olmak isteyen kişilerin lehine durumlar ortaya çıkmıştır. Devletinde bu rekabet ortamına katılması ve düşük gelire sahip kişileri ev sahibi yapmak için girişimlerde bulunması sayesinde isteyen herkes kolaylıkla ev sahibi olabiliyor. Banka kredilerindeki düşük faiz oranları da ev sahibi olmak isteyen kişileri teşvik edici diğer bir unsurdur. Konut sektöründe kolaylıkla ev sahibi olma imkânı sunan seçenekler şu şekildedir;

birevim faizsiz ev

– Toplu konut projeleri; Hem devlet hem de özel sektör tarafından yapılan konut projeleri sayesinde isteyen herkes kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir. Devlet desteği ile yapılan Toki konut projeleri en çok tercih edilen toplu konutlar sıralamasında liste başında yer almaktadır.

Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde yüksek geliri olmayan ancak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara imkân sunmaktadır. Peşinatsız faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak Toki konutları ile mümkün. Özel inşaat firmaları tarafından yürütülen toplu konut projeleri de birçok seçenekle ev sahibi olma imkânı sunmaktadır. Ödeme şekilleri ve fiyatları Toki sisteminden esinlenerek düzenlenen bu projeler sayesinde kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.

– Banka kredileri; Düşük faizli ve peşinatsız ev kredisi veren bankalar sayesinde kolaylıkla konut kredisi kullanabilir ve ev sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda faizlerin düşmesiyle birlikte bankalar yeni kredi projeleri oluşturmuş ve kredi kullanmak isteyen kişilerin hizmetine sunmuştur. Bütçenize en uygun krediyi belirleyerek ev alabilir, banka taksitlerini her ay kira öder gibi ödeyip kendi evinizde oturabilirsiniz.

– Diğer yöntemler; Ev sahibi olmak isteyen kişiler için birçok alternatif daha bulunmaktadır. Kooperatifler tarafından yürütülen projelerde ev sahibi olmak için size uygun fırsatlar sunmaktadırlar. Faiz ödemeden ev sahibi olacağınız kooperatifler sayesinde ödemelerinizi eşit taksitlerle ve uzun vadede bütçenizi sarsmadan yapma imkânınız bulunuyor. Diğer bir ev sahibi olma şansını da küçük inşaat firmaları yapmaktadır.

Bütçenize uygun olarak çeşitli ödeme imkânları bulunan bu projelerde ödemeler bir kaç taksitte faizsiz olarak yapılabilmekte ve tarafların karşılıklı anlaşmasına bağlı olarak ödeme seçenekleri belirlenebilmektedir. Bazı anlaşmalarda takas yolu ile de ev sahibi olmanız mümkündür.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Faiz Ödemesiz Ev Fırsatları

Read Next

Faizsiz Ev Sahibi Olunur mu?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 1 =