Ev Almak Artık Çok Daha Kolay!

Her aile, başını sokabileceği bir ev sahibi olmak ister. Ailenin mutluluğunu pekiştiren sıcak bir yuvanın temini günümüzde artık çok kolaydır. İnşaat sektörünün büyümesi, gelişmesi ve çeşitlilik arz etmesi birçok aileyi ev sahibi yapmaktadır. Her bütçeye uygun, farklı ödeme seçenekleriyle on binlerce ev satılmaktadır. Rekabet gücünün inşaat sektöründe çok yoğun yaşanması, farklı ödeme koşullarını da gündeme getirmektedir.

birevim-reklam

Dini hassasiyeti olan aileler için bile faizsiz ev alma avantajı bulunmaktadır. Farklı anlayışta birçok inşaat firması kendi anlayışlarına uygun ev kampanyaları düzenlemektedir. TOKİ gibi devlet destekli inşaat projelerinin yanı sıra TOKİ sistemini örnek alan inşaat projeleri de artık yaygınlık kazanmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Alma

Her aile, ister evi olsun ister olmasın hayatı boyunca az da olsa kiracılığı yaşamıştır. Kiracı olmak, hem manen hem de madden zor bir durumdur. Çeşitli sebeplerden dolayı sürekli taşınmak zorunda kalmak kiracıların sık sık başına gelen olaylardandır. Bunun yanı sıra ödediğin her kiranın boşa gitmesi, adeta ölü bir yatırım olarak değerlendirilmektedir.

Öyle ki her ay ödenen kira gerçekten de boşa giden bir paradır. Ancak günümüzde kira öder gibi ev sahibi olmak artık çok kolaydır. Faizsiz ev almak için hassasiyet gösteren aileler için kira öder gibi ev almak tam da biçilmiş kaftandır. Kira öder gibi alacağınız ev ile kiranıza ödediğiniz para hem boşa gitmeyecek hem de bir ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Faizsiz Ev Projeleri

Bankaların bir kısmı ile inşaat firmalarının bazıları faiz konusunda hassasiyet göstermektedir. Çoğu aile de dini hassasiyetlerden dolayı faizle alınan evlere sıcak bakmamaktadır. Bu nedenle faizsiz ev projeleri yaygınlaşmıştır. Bazı inşaat firmaları cüzi bir peşinat ile aylık taksitlerle ev satmaktadır. Taksit miktarı ve sayıları müşteri ile konuşularak belirlenmektedir.

Yıllık enflasyon oranlarına göre belirlenen taksit tutarlarının müşterinin ödeme kolaylığına uygunluğu da dikkate alınmaktadır. Evi satın aldıktan sonra aile ister evinde oturabilir isterse de evini kiraya verebilir. Ailenin kendi tercihine bırakılan bu durum, ev alacak ailelere de birçok kolaylık sağlamaktadır. Faizsiz, kira öder gibi ev almak görüldüğü gibi günümüzde çok avantajlıdır.

birevim-sabit-reklam
Önceki

Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olmak

Sonraki

Artık Sizin de Bir Eviniz Olsun

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir