xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ev Alırken Faiz Ödeme Derdine Son

Faiz sorunu kişilerin ev alma düşüncelerini olumsuz yönde etkilemektedir. Bankalardan alınan konut kredilerinde işlenen faiz miktarı sebebiyle kişiler zor durumda kalabilmektedir. Yüksek oranlı faizler ev alma durumunu güçleştirmektedir. Özellikle düşük gelirli, ev sahibi olmak isteyen kişiler yüksek faiz oranlarının altından kalkamayacakları için maalesef ev sahibi olamazlar. Peşinat ve taksitleri anca ödeyebilecek kişiler birde eklenen faiz tutarlarıyla daha da zor bir duruma düşerler. Ev sahibi olma hayali bu şekilde adeta bir kâbusa dönüşür. Bu sebeple faizsiz ev alma herkesin hayalidir. Peki, böyle bir durum mümkün müdür?

birevim-reklam

Bankaların vermiş olduğu faizsiz ev kredisi sayesinde kişiler kolaylıkla ev sahibi olabilirler. Kredi ödeme zamanında ödenecek tutarlara herhangi bir faiz işletilmemektedir. Devlet desteği olan konut projelerinde çoğu zaman ödenecek taksitlere faiz tutarı eklenmemektedir. Böylece anlaşılmış olan miktarda her ay düzenli olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Almak istediğiniz ev için gerekli işlemleri başlattıktan sonra kira ödüyormuş gibi ev taksitlerinizi bitirebilir ve kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Bu durum bütçenize de zarar vermeyecek ve yüksek faiz miktarlarıyla karşı karşıya kalmayacaksınız. Bu fırsat sayesinde faizsiz ev alma hayaliniz gerçek olacak.

Bazı bankalar çeşitli avantajlar içeren kampanyalar uygulamaktadır. Bu kampanyaların en çok ilgi çekenleri faizsiz ev kredisi imkânını içeren kredi kampanyalarıdır. Bu bankalarla çeşitli görüşmeler yaparak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bankalar faizsiz ev sahibi olmak isteyen müşterileri için gerçekleştirdikleri kredi kampanyalarını gerçekleştirirken birkaç unsura önem verirler. Kredi alma talebinde bulunan müşterinin kredi notu, aylık geliri önem taşır. Bu durumlara göre kişinin kredi alabilirliği belirlenir. Daha sonra verilebilecek kredi tutarı ve diğer işlemler gerçekleştirilir. Bu şekilde kişiler aldıkları ev kredilerine faiz ödemezler ve taksitlerini faizsiz bir şekilde bankaya yatırırlar.

Eğer kredi çekmeye ihtiyaç duymuyorsanız ev alacağınız kurum ya da kişilerle yapacağınız anlaşmalarda faizsiz taksitle ev almak isteğinizi belirtebilirsiniz. Özel firmaların bir kısmı faizsiz işlemler konusunda politikalar izlemektedirler. Alıcıların ödemelerine herhangi bir faiz miktarı eklemeden ev sahibi olmalarını sağlarlar. Sizlerde bu hizmeti veren firmaları araştırarak faizsiz ev alma fırsatından yararlanabilirsiniz.

birevim-sabit-reklam
Önceki

Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olunabilir Mi?

Sonraki

Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olmak

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu

2 x 6?