Eskişehir Konut Projeleri – Eskişehir Projeleri ve Fiyatları

Eskişehir konut projeleri şehrin yapısına uygun olarak hayata geçiriliyor. Ülkemizin en modern şehirlerinden birisi olarak kabul edilen ilimizde şehir merkezinde Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde önemli projeler hayata geçiriliyor. Modern bir yapıya sahip olması istenen şehirde yüksek katlı projeleri görmek mümkün olmuyor.

birevim faizsiz ev

Yüksek katlı projeler belirli bir sınırı geçmemesi koşuluyla yapılıyor. Tüm projelerin etrafında geniş yeşil alanlar, havuzlar, güzel anların yaşandığı piknik alanları, büyük bahçeler, çocuk oyun alanlarının yer almasına dikkat ediliyor. Bu projelerden birisini tercih ederek sadece ev sahibi olmanız sağlanmıyor aynı zamanda yaşam kalitenizin seviyesinin çok yüksek bir seviyeye çıkmasını da sağlayabiliyorsunuz. Bunun için doğru seçim tabi ki ekonomik olarak doğru seçimi yapmakla mümkün oluyor. Şehirde her bütçeye uygun olarak alınabilecek proje seçenekleri bulunuyor. Sizlerde bu seçeneklerden istediğinizi tercih edebilir ve doğru ödeme planı yaparak ona sahip olabilirsiniz.

Eskişehir Projeleri ve Fiyatları

Konut projesi tercihini yaparken ihtiyacınızı karşılayacak olanı belirlemeniz gerekiyor. Öncelikle ailenize uygun olan tercihi bulmalısınız. 2+1, 3+1 daireler en çok tercih edilenler olsa da bunlardan daha küçük ve büyük seçeneklerde sunulmaktadır. Sizlerde bunlardan birisine yönelebilirsiniz. Kat planlarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Kullanım alanları hayatınızı kolaylaştıracak en önemli detay olacaktır. Bunun yanında proje detaylarına bakmalısınız. Bahçelerin boyutları, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, bisiklet yolları, otopark ve daha birçok özelliğin olduğu projelere yönelmeniz gerekiyor.

Konut projeleri içerisinde özellik sayısı artış gösterdikçe fiyatların miktarı da artış göstermektedir. Bu duruma gelmemek için bütçenizi önceden belirleyip hareket etmek doğru seçime yönelmenize yardımcı olur. Şehrin farklı noktalarında ki projelerin fiyatları 350 bin TL ile 1.5 milyon TL arasında fiyatlarda satılmaktadır. Bu fiyatlar yukarıda aktardığımız gibi projenin özelliklerine, bulunduğu konuma ve kalitesine göre değişecektir.

Capella Park, Vişne Elit ve Ihlamur Konakları şehirde yükselen projelerden sadece birkaç tanesidir. Bunların yanında şehrin her noktasında size uygun olacak bir proje bulmanız da mümkün olmaktadır.

Eskişehir’den Ev Almak

Eskişehir’den ev almak isteyenlerin ilk yapması gereken finansmanlarını ayarlamak olacaktır. Uzun vade ödeme seçeneğiyle ev almak istiyorsanız aylık taksit seviyesinin gelirinizin yarısını geçmemesine dikkat etmelisiniz. Huzur, barınma ve rahatlamak için alacağınız ev bu nedenle başınıza sorun çıkarmamalıdır. Tabi doğru finansmanı da tercih ederek maliyet seviyesinin yükselmesinin önüne geçmelisiniz.

Birevim sistemi içerisine dahil olanlara en uygun maliyeti tercih ederek istedikleri evi istedikleri şekilde alma şansı sunuyor. Tüm ödeme planını kendiniz hazırlama şansına sahip olabilirsiniz. Bu sistemler arasında peşinat, ara ödeme gibi seçenekleri de kendiniz yapabiliyorsunuz. Finansmanın en büyük avantajı ne kadar uzun olursa olsun vade farkının hiçbir şekilde sizden alınmıyor olmasıdır.

  • Eskişehir Şube

Adres: Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. No:19/A Tepebaşı / Eskişehir

Telefon: 0222 220 92 69

 

birevim faizsiz ev

Read Previous

Araç Alacaklar Dikkat! Taşıt Kredisinde Başvurular Başladı

Read Next

Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota Halkbank 0.49 Faizli Taşıt Kredisi

5 Comments

  • Eskişehir son zamanlarda konut projelerinde çok fazla ilerleme kat etti gerçekten 🙂

  • Eskişehir konut projeleri gerçekten çok güzel oluyor tasarım olarakta çok güzel fiyat olarakta çok uygun 🙂

  • Eskişehirde yapılan konutlar son zamanlarda çok revaçta 🙂

  • Eskişehir son zamanlarda çok büyük atılım yaptı konut sektöründe

  • Eskişehir de çok güzel konutlar yapılıyor ama ortam olarak pek yaşanılmaz bir yer üniversite gençliği biraz şehir hayatını fazla yaşıyorlar burada

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + 18 =