Emlak Konut Projeleri İle Ev Sahibi Olmak

Ülkemizde ev sahibi olabilmek için yararlanabileceğiniz konut projesi sayısı, oldukça fazladır. Özellikle de TOKİ bünyesinde sunulan konutların, son derece yoğun bir talep ile karşılandığını ve bu yönde de Türkiye genelinde satışların yapıldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda toplu konut idaresi iştiraklerinden olan emlak konut projeleri kapsamında da son derece uygun fiyatlar ile konutların satılmaktadır. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan emlak konut bünyesinde bulunan konut projeleri de ülkemizin hemen hemen her yerinde bulunmakta ve bu bağlamda da halka sunulmaktadır. Özellikle de İstanbul ve çevre illerde bu firmanın sayısız konut projesine imza attığını ve çok özel hizmet seçenekleri ile de bu konutları halka sunduğunu söyleyebiliriz.

birevim faizsiz ev

Emlak Konut ortaklığı ile inşa edilen ve satışa sunulan konutlar, birçok farklı ödeme seçeneği ile müşterilere sunulmaktadır. Lansman indirimi ile inşa işlemi tamamlanmadan önce tanıtım aşamasında çok büyük indirimler ile peşin olarak konut satın alabilir ve bu yol ile de sağlam bir yatırım yapabilirsiniz. Aynı zamanda söz konusu projeler kapsamında taksitli ödeme seçeneklerinin de çeşitli şekillerde sunulduğunu söyleyebiliriz. 60 aya varan vade seçenekleri ile herhangi bir faiz olmadan bu projeler dahilinde konut sahibi olabilir ve bu yol ile de ödemelerinizi faiz olmadan da taksitli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda 240 aya varan diğer vade seçenekleri ile de son derece uygun faiz oranları üzerinden taksitli bir şekilde ödeme yapabilir ve kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Dolayısı ile de bahsetmiş olduğumuz yatırım ortaklığı kapsamında sunulan daire, dükkan ve diğer ofis konutlarının avantajlı ödeme seçenekleri ile sunulduğu yönünde bilgi verebiliriz. Son derece lüks bir yapı ile inşa edilen bu projeler, aynı zamanda yatırım için de son derece yoğun bir şekilde talep edilmekte ve bu yönde de konut satışları devam etmektedir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Devlet Desteği İle Faizsiz Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?

Read Next

Faizsiz Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 12 =