Eminevim Müşteri Hizmetleri – Eminevim İletişim Bilgileri

Günümüzün ekonomik şartlarında ev sahibi olmak bir hayli zordur. Bir başka deyişle, elinde birikmiş parası olmayanların ev alması imkansızdır. Bu yüzden, ev almak isteyen tüketiciler, finansal desteğe ihtiyaç duyarlar. Konut kredisi; sıklıkla tercih edilen bir kredi türüdür. Ancak, konut kredisi, belirli bir faiz oranıyla verilir. Bu yüzden, tüketiciler, almış oldukları kredi miktarının neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalırlar. Bunun yanı sıra, her isteyen konut kredisinden faydalanamaz. Geçmiş yıllarda bankalarla sorun yaşayan tüketicilere hiçbir şekilde konut kredisi verilmez.

birevim faizsiz ev

Herhangi bir sebepten dolayı konut kredisi alamayan veya almak istemeyen tüketicilerin imdadına Eminevim yetişir. Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Eminevim; Türkiye’nin neredeyse her şehrine yayılmış şubeleri ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Eminevim’in en büyük avantajı ise faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ev sahibi olmayı mümkün hale getirmesidir.

Eminevim’e Ulaşmak Adına Neler Yapılmalı?

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi olarak 1991 yılından bu yana tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektöründe bulunan Eminevim’e ulaşmak son derece kolaydır. Her şeyden önce, Eminevim müşteri hizmetleri 444 36 46 numarası üzerinden aranabilir. Eminevim hakkında bir şeyler öğrenmek isteyenler bu numara sayesinde istedikleri soruyu sorma şansına erişirler. Bunun yanı sıra, yaşadığı şehirde Eminevim şubesi olmayanlar da bu numarayı arayarak sisteme nasıl dahil olacaklarını öğrenebilirler.

Eminevim telefon numarası olarak bilinen 444 36 46 numarasının yanı sıra farklı şekillerde de Eminevim ile iletişim kurmak mümkündür. Eminevim’in resmi internet sitesini ziyaret eden tüketiciler; ana sayfada yer alan formu doldurabilirler. Tüketicinin adı ve soyadı dışında cep telefonu numarasının da istendiği bu forma gerekli bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde girildikten sonra gönder tuşuna basılmalıdır. Ardından, Eminevim müşteri temsilcisi; formu gönderen kişiyi vermiş olduğu telefon numarası üzerinden arayacaktır. Organizasyona dahil olmak isteyenlerin bu yöntem sayesinde Eminevim ile iletişim kurması gerekli olabilir.

Eminevim Şube Sayısı Kaçtır?

444 36 46 iletişim numarası ve internet sitesi üzerinden form doldurma haricinde farklı Eminevim iletişim seçenekleri de yer alır. Eminevim’in güncel tarih itibariyle Türkiye çapında 128 şubesi bulunur. Eminevim’e dahil olmak isteyenler yaşadıkları şehirde Eminevim şubesi olup olmadığını öğrenmek adına 444 36 46 numarasını arayabilirler. Bunun yanı sıra, Eminevim’in internet sitesini ziyaret ederek şubelerin hangi şehirlerde yer aldığını görebilirler. Şubelerin açık adresleri de internet sitesinde yer almaktadır.

Elbirliği sistemini benimseyen Eminevim’de iletişim her şeyden önce gelir. İnsanların maddi konularda imece usulüyle beraber hareket etmesi sayesinde ev ve araba sahibi olmaları mümkün hale getirilir. Eminevim’de birden çok faizsiz ev alma modeli bulunur. Çekilişli sistem, peşinatlı sistem ve vade ortası sistem olmak üzere üç farklı model tüketiciler tarafından rağbet görür.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eminevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Read Next

Eminevim Online İşlemler – Eminevim İşube

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − one =