Eminevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Ev ve araba sahibi olmak zannedildiği kadar zor değil! Siz de yalnızca aylık gelirinizin bir kısmını ayırarak istediğiniz eve veya arabaya sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken kredi çekmek zorunda kalmayacaksınız. Hem faizsiz, hem de peşinatsız ve vade farksız ev veya araba sahibi olmanızı sağlayan Eminevim ile bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceksiniz.

birevim faizsiz ev

Türkiye’nin her yerine yayılmış Eminevim şubeleri ile bu organizasyonun neler vaat ettiği hakkında bilgi edineceksiniz. Türkiye’de altmıştan fazla şehirde 128 şubesi olan Eminevim; bugüne kadar 185 binin üzerinde teslimat yapmıştır. 2021 yılının Haziran ayının ilk yarısı itibariyle toplam 793 teslimat yapılmıştır.

Eminevim Genel Müdürlük Nerede Bulunur?

Eminevim organizasyonuna dahil olmak isteyenlerin aklında Eminevim genel müdürlük nerede sorusu bulunuyor. Eminevim genel merkez İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alır. Kısıklı Caddesi’nde Altunizade Mahallesi No:36’da yer alan genel müdürlüğe e-posta yoluyla da ulaşılabilir. Eminevim hakkında bilgi edinmek için illaki şubeye gitmeye gerek yoktur. 444 36 46 numarası aranarak günün her saatinde Eminevim ve avantajları hakkında bilgi alınabilir. Bunun yanı sıra, Eminevim’in resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak da mümkündür. Ana sayfada yer alan formda ad ve soyad ile cep telefonu bilgisi istenir. Bu bilgilerin girilmesi ve ardından formun gönderilmesiyle beraber Eminevim müşteri temsilcileri en kısa sürede tüketici ile iletişim kuracaktır.

Eminevim Şubeleri Nerede Yer Alır?

Eminevim’in 128 şubesi vardır. Bu şubeler genel olarak Türkiye’nin farklı şehirlerinde konumlanmıştır. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bolu, Bingöl, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Denizli, Elazığ, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, İskenderun, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Karabük, Kayseri, Kastamonu, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Manisa, Mersin, Muş, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat, Uşak, Van, Yalova ve Zonguldak’ta şubeleri vardır.

Eminevim şubeleri; Türkiye’nin her yerine yayılmıştır. Ancak, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi şehirlerde birden çok şube olduğunu ifade etmek gerekir. Organizasyon hakkında bilgi almak isteyenler en yakın Eminevim şube ile iletişim kurabilirler. Bunun yanı sıra, Eminevim’in resmi internet sitesine gidilerek Eminevim şube bilgileri öğrenilebilir.

Birçok kampanya ile insanların en avantajlı koşullarla ev veya araba sahibi olmasını sağlayan Eminevim; farklı çözümleri ile de dikkat çekiyor. Çekilişli sistem, peşinatlı sistem, vade ortası sistem; en çok tercih edilen Eminevim çözümleri olarak biliniyor. Bunun yanı sıra, kısaltılmış vadeli çekilişli sistem ve kira destekli çekilişli sistem de bulunuyor. Tüketiciler; aylık ödeyecekleri taksit tutarına uygun bir yöntemi tercih edebilirler.

Eminevim çalışma saatleri hakkında bilgi almak isteyenler de bulunuyor. Bu noktada, şubelerin 09.00 ila 20.00 arasında faaliyet gösterdiklerini ifade etmek gerekir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eminevim Firmasının Sahibi Kim?

Read Next

Eminevim Müşteri Hizmetleri – Eminevim İletişim Bilgileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 5 =