Eminevim Firmasının Sahibi Kim?

En avantajlı koşullarla ev veya araba sahibi olmak isteyenlerin imdadına Eminevim yetişiyor. Bugüne kadar binlerce insanın ev veya araba almasına vesile olan Eminevim’in birçok avantajı bulunuyor. Her şeyden önce, banka kredilerinin tam aksine tüketicilerin geri ödemeleri hesaplanırken faiz oranı uygulanmıyor. Bir başka deyişle, faizsiz ödeme sistemi yer alıyor. Bunun yanı sıra, sisteme dahil olmak isteyenlerin peşinat ödemesi zorunlu değil! Son olarak, vade farkı, kira yardımı gibi zorlayıcı maddi unsurların da Eminevim bünyesinde olmadığını ifade etmeliyiz.

birevim faizsiz ev

Tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olan Eminevim’e katılmak isteyenlerin aklında Eminevim kimindir sorusu bulunuyor.

Eminevim Kime Aittir?

Eminevim; özel bir teşebbüs olarak 1991 yılından bu yana sektörde kendisine yer buluyor. Eminevim kimin sorusuna Abdurrahman Emin Üstün şeklinde cevap verebiliriz. Tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektörünün kurucuları arasında bulunan Üstün; bugüne kadar binlerce insanın hayalindeki eve veya arabaya sahip olmasını mümkün kılmıştır.

Eminevim kurucusu Emin Üstün; 1951 yılında dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur. Eğitimini bitirmesinin ardından inşaat ve arsa işleri ile sektöre adım atmıştır. GENTAŞ’ın kurucusu olarak 1991 yılına dek bu alandaki faaliyetlerini devam ettirmiştir.

1991 yılında ise günümüze kadar ulaşacak olan Eminevim’i kurma başarısını göstermiştir. Ancak, Eminevim’in ilk adı Eminotomotiv olarak bilinir. Üstün; vermiş olduğu röportajlarda hayatı boyunca çözümü imkansız gibi gözüken sorunlara çözüm aradığını ifade etmiştir. Bu noktada, herhangi bir sorunun çözülmesi için insanların birlik beraberlik içerisinde olması gerekliliğine inanmıştır. Bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşların da ev ve araba isteklerini gerçeğe dönüştürmek adına çalışmalar yapmıştır.

Eminevim Hangi Amaçla Kim Tarafından Kuruldu?

Eminevim kuruluş tarihi 1991 yılına dayanmaktadır. Eminotomotiv adı altında 1991 yılında kurulan Eminevim; otuz yıldır sektörde faaliyet göstermektedir. Eminevim kurucusu Emin Üstün; 2005 yılında mortgage satış sisteminin ülkemize girmesine de öncülük etmiştir. Bu sayede, ülke vatandaşlarının faizsiz ev alma hayallerini gerçeğe dönüştüren isimlerden birisi olmuştur.

1991 yılından bu yana tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektöründe yer alan Emin Üstün; 2005 yılında ise insanların faizsiz bir şekilde ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim’i resmi olarak kurmuştur. Eminevim; kurulduğu yıllarda yalnızca kırk şubeye sahip iken günümüzde şube sayısını arttırmıştır. Türkiye genelinde 60’tan fazla ilde faaliyet gösteren Eminevim’in yüzden fazla şubesi vardır.

Eminevim sahibi kim sorusuna Abdurrahman Emin Üstün cevabını verdikten sonra Eminevim’in neler vaat ettiğinden bahsetmek gerekir. Eminevim sayesinde peşinatlı veya peşinatsız bir şekilde ev sahibi olmak mümkün! Sisteme dahil olmak isteyen tüketicilerin her şeyden önce satın almak istedikleri evin tutarına karar vermesi gerekir. Bu kararın ardından tüketicinin aylık ödeyeceği taksit tutarı belli olacaktır. Eminevim’de 200 aya kadar taksit imkanı bulunur. Ayrıca, çekilişli veya çekilişsiz sistemler ile ev sahibi olunmasına izin verilir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eminevim Ev Araba Hesaplama Programı

Read Next

Eminevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + three =