Eminevim Ev Araba Hesaplama Programı

Eminevim; 1991 yılından bu yana tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektöründe yer alır. Eminotomotiv olarak faaliyetlerine başlasa da 2005 yılıyla beraber Eminevim adını almıştır. Bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşların ev, araba ve işyeri sahibi olmasını mümkün kılan bir şirkettir. Bünyesinde farklı Eminevim ödeme planı seçenekleri bulunur. Tüketicilerin aylık ödeyecekleri taksit tutarını dikkate alarak ödeme bütçelerine uygun bir gruba katılması sağlanır.

birevim faizsiz ev

Eminevim Ev ve Araba Hesaplama Nasıl Yapılır?

Eminevim’de farklı ödeme seçenekleri vardır. Örneğin, peşinatlı sistem, birçok tüketicinin favorisidir. Peşinatlı sistem ile tüketicilerin borcu çok daha erken biter. Tüketici; ödeyebileceği taksit tutarına uygun bir ödeme grubuna katılır. Grupta kaç kişinin olduğu aynı zamanda vade süresini de belirler. Tüketici evini alana kadar sabit taksitler halinde ödeme yapabilir. Teslimatın yapılması ile beraber tüketicinin ödeyeceği taksit tutarı arttırılabilir. Bu sayede, tüketicinin ödemeleri olması gerekenden çok daha önce biter. Eminevim ev hesaplama işlemi sayesinde tüketiciler evlerine ne zaman sahip olacaklarını ve borçlarının ne zaman biteceğini çok önceden öğrenme şansına sahip olurlar.

Eminevim hesaplama programı; Eminevim organizasyonuna katılan tüketiciler için bir hayli faydalıdır. 200 bin TL tutarında bir evi satın almak isteyen tüketici; istediği takdirde 50 bin TL peşinat verebilir. Bunun yanı sıra, geri kalan ödemelerini yapmak adına 60 kişiden oluşan bir gruba katılabilir. Bir başka deyişle, geri kalan tutarı; 60 ayda geri ödeyecektir. Bu örnekte tüketiciden 17 bin TL organizasyon ücreti alınır. Bunun yanı sıra, tüketici; teslimat öncesi ve sonrası dahil olmak üzere vade süresi boyunca ayda 2 bin 500 TL ödeme yapar. Evini ise 21. ayın sonunda teslim alır. Eminevim hesaplama tablosu dikkate alındığında bu tüketici; evini yalnızca 217 bin TL maliyetle teslim alır.

Eminevim hesaplama işlemleri ev için olduğu gibi araba için de yapılabilir. Araba satın almak isteyen tüketiciler için de Eminevim örnek ödeme tablosu hazırlanır. Eminevim araba hesaplama programı da organizasyon ücreti ve vade süresi gibi detaylar sonucunda tüketicinin önüne en uygun ödeme planını çıkarır.

Eminevim Hangi Avantajlara Sahiptir?

Eminevim araba hesaplama işlemleri sayesinde Eminevim’in ne kadar avantajlı bir firma olduğu gerçeği anlaşılır. 120 bin TL tutarında bir arabayı satın almak isteyen tüketici istediği takdirde herhangi bir peşinat ödemesi yapmaz. 40 kişiden oluşan bir gruba katılarak ödemelerini 40 ay boyunca yapacağını garanti etmiş olur. Her ay üç bin TL ödeme yapar. Arabasına genellikle 21. ayda sahip olur. Bunun yanı sıra, maksimum 10 bin TL organizasyon ücreti ödemesi yapar. Bir başka deyişle, 120 bin TL tutarındaki bir araba için cebinden en çok 130 bin TL çıkar.

Eminevim kredi hesaplama hakkında daha çok bilgi almak isteyenler şehirlerinde bulunan Eminevim şubeleri ile iletişime geçebilirler.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eminevim Devlet Güvencesinde Mi? Eminevim Güvenilir Mi?

Read Next

Eminevim Firmasının Sahibi Kim?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 15 =