Eminevim Devlet Güvencesinde Mi? Eminevim Güvenilir Mi?

Faizsiz Ev Almak

2021 yılında olduğumuz şu günlerde insanların ev sahibi olmak adına finansal destek alması şart haline gelmiştir. Bu noktada, herkesin aklına ilk olarak konut kredisi gelir. Tüketicinin kredi notuna bakılarak verilen konut kredisinden her isteyen faydalanamaz. Bunun yanı sıra, konut kredisi; belirli bir faiz oranıyla verilir. Bir başka deyişle, tüketicinin almış olduğu kredinin neredeyse iki katını belirli bir vade süresi boyunca geri ödemesi söz konusudur.

birevim faizsiz ev

Ev sahibi olmak isteyenlerin faizsiz, peşinatsız ve vade farksız olarak bu amaçlarına erişmesini sağlayan Eminevim; her geçen daha çok kişi tarafından tercih ediliyor. Ancak, bu organizasyona katılmak isteyenlerin aklında Eminevim güvenilir mi sorusu bulunuyor.

Eminevim ile İlgili Olarak Bilinmesi Gerekenler!

Sektörde bulunan diğer firmalarla paralel bir çalışma prensibine sahip olan Eminevim; ipotek teminat sistemini benimsemiştir. Bir başka deyişle, evini teslim alan her tüketicinin evine borcu bitene kadar satılamaz ibaresi konulur. Bu yöntem sayesinde hem ev sahibinin hem de sistemde bulunan diğer tüketicilerin hakları korunmuş olur.

Eminevim güvenilir mi sorusuna evet cevabını vermek mümkündür. Çünkü, Eminevim; sağlam referanslara sahip bir firmadır. Bugüne kadar 185 binden fazla bireysel ve kurumsal konut ve otomobil referansına sahip olmayı başarmıştır. Bir başka deyişle, Eminevim’in sunmuş olduğu fırsatlar sayesinde 185 bini aşkın kişi ve kurum ev veya otomobil sahibi olma şansına erişmiştir.

Eminevim; otuz yılı aşkın süredir sektörde bulunur. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen tüketicileri en avantajlı koşullarla bu amaçlarına ulaştırır. Türkiye çapında 120’den fazla şubesi olan Eminevim sayesinde insanlar Türkiye’nin her yerinden beğendikleri evi satın alma şansına erişirler. Bunun yanı sıra, tüketicilerin aklında bulunan soruların cevaplanması ve sistem hakkında bilgi alınması amacıyla 444 36 46 numarasından Eminevim aranabilir.

Eminevim güvenilir mi diye düşünenler Eminevim’in resmi internet sitesini ziyaret ederek Eminevim sayesinde ev veya otomobil sahibi olmuş kişilerle yapılan röportajları izleyebilirler.

Eminevim Devlet Tarafından Onaylandı Mı?

Eminevim devlet güvencesi var mı sorusunun cevabı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu noktada, 2021 yılının Mart ayında yapılan düzenleme ile beraber faizsiz konut edindirme sisteminin yasal hale geldiği ifade edilebilir. Tasarruf finansman sistemine ilişkin yasanın TBMM tarafından kabul edilmesi ile beraber Eminevim devlet güvencesi var mı sorusuna evet cevabı vermek mümkün hale gelmiştir.

Eminevim lisanslı mı sorusu; bu sisteme dahil olarak ev veya araba sahibi olmak isteyen kişilerin aklında bulunuyor. Ancak, lisansı olmayan şirketlerin sektörde faaliyet göstermesinin engellenmesi ile beraber Eminevim hakkında böyle bir endişeye kapılmak yersiz hale geliyor. Devlet güvencesi altında olan Eminevim; faaliyetlerine lisanslı bir şekilde devam etmektedir.

Sonuç olarak, faizsiz ve peşinatsız bir şekilde ev veya araba sahibi olmak isteyenler gönül rahatlığıyla Eminevim’e dahil olabilirler.

 

birevim faizsiz ev

Read Previous

Eminevim BDDK’ya Bağlandı Mı?

Read Next

Eminevim Ev Araba Hesaplama Programı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × four =