Eminevim Araba Kampanyaları Neler?

Araba sahibi olmak isteyen ancak yeterli birikimi olmayan kişiler taşıt veya ihtiyaç kredisi almayı tercih edebilirler. Ancak, bu krediler, belirli bir faiz oranı ile beraber verilir. Tüketicinin faiz oranı yüzünden almış olduğu kredinin iki katını geri ödemesi söz konusudur. Bu noktada, Eminevim sayesinde ev ve araba sahibi olmak bir diğer alternatif olarak dikkat çeker. Yıllardan bu yana birçok kişinin faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Eminevim tercih edilebilir. Eminevim araba kampanyaları sayesinde avantajlı şartlarla araba sahibi olmak mümkündür.

birevim faizsiz ev

Eminevim ile Nasıl Otomobil Sahibi Olunur?

Eminevim araba almak isteyenlere uygun şartlar sunan bir firma! Eminotomotiv adı altında benzer amaçla kurulmuş bir firma insanların araba sahibi olmasına yardımcı olur. 1991 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Eminotomotiv; bugüne kadar 100 binden fazla kişi veya kurumun araba sahibi olmasına vesile olmuştur.

Eminevim oto kampanyaları dikkat çekicidir. Her şeyden önce, tüketicilerin aylık ödeyecekleri taksit tutarına uygun olacak şekilde 24 ila 60 kişiden oluşan gruplara katılmasına imkan verilir. Türkiye’nin neredeyse her şehrine yayılmış 120’den fazla şubesi bulunan Eminevim; tüketicilerin beğendikleri arabayı satın almasını kolay hale getirir. Bunun yanı sıra, hem sıfır hem de ikinci el araçların satın alınmasına izin verilir.

Eminevim araba alma şartları piyasadaki diğer organizasyonların şartları ile kıyaslandığında oldukça avantajlıdır. Tüketicinin bütçesine bakılarak taksit ve vadeler belirlenir. Sisteme dahil olan müşteriler; araçlarına ne zaman sahip olacaklarını kendileri belirlemiş olurlar. Eminevim; Türkiye’de ilk kez faizsiz ve taksitli araç satışı yapan kurum olmuştur. Faiz ve vade farkı olmadan hizmet veren Eminevim; etik sebeplerden dolayı faizli işlemlerden faydalanmak istemeyen tüketiciler için önemli bir seçenektir.

Eminevim Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Neler Sunuyor?

Eminevim kampanyaları ile herkes bütçesine uygun bir şekilde araç sahibi olmanın keyfini çıkarabilir. Taksitli araç finansmanı; tüketicilerin çekilişli sistem, peşinatlı sistem, vade ortası sistem olmak üzere üç farklı yöntem ile araç sahibi olmasını sağlar. Bunun yanı sıra, Eminevim; sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenlere de hitap eder. Sıfır araç alımında taksitli finansmandan faydalanarak faiz ödememek mümkün hale getirilir. Buna ek olarak, Eminevim sistemine dahil olan tüketiciler; kendi kullandıkları aracı sıfır bir araç ile de değiştirebilirler.

Eminevim araba taksitleri; daha önce de söylediğimiz üzere tüketicilerin ödeme bütçesine göre belirlenir. Bunun yanı sıra, ikinci el araç sahibi olmak isteyenlere de birçok ikinci el araç arasından seçim yapma imkanı verilir. Eski aracını yenilemek ya da daha üst bir model satın almak isteyenler de Eminevim’e gelebilirler. Çünkü, araç takası ile araç sahiplerinin çok daha iyi bir araca sahip olmasının önü açılmaktadır. Son olarak, aracını satmak isteyenlere de Eminevim tarafından çeşitli seçenekler sunulur.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Ziraat Bankası Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Read Next

Eminevim BDDK’ya Bağlandı Mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 16 =