Düşük Faiz Oranıyla Hayalinizdeki Eve Kavuşabilirsiniz

Ev almak artık eskisinden daha kolay. Bir çok insanın hayalini kurduğu kendi evinde oturma düşüncesi 2017 senesinin ikinci çeyreğine girilmesi itibari ile daha çok gerçekleşmeye başlayacak. Emlak gayrimenkul sektörü içindeki son zamanlarda yaşanan düşüşler sebebiyle ülkemizde tüketicilere hizmet gösteren bazı bankalar ile emlak gayrimenkul şirketleri ve sahipleri anlaşma yaptılar.

birevim faizsiz ev

Ziraat bankası, garanti bankası, Albaraka katılım bankası, Türkiye iş bankası, Halkbank, Vakıfbank, yapı kredi bankası, Finansbank gibi bankalar bu anlaşma doğrultusunda artık faizsiz ev kredisi verecekler. Hiçbir faiz oranı barındırmadan verilecek olan bu konut kredileri sayesinde evin kendi değerini sadece ödeyerek faize fazladan para yatırmak zorunda kalmayacaksınız. Tüketiciler bu haberi alır almaz emlak sektöründe yeniden yatırımlar yapmaya başladılar. Ev sahibi olmak isteyenlerin bu anlaşmalı bankalarla temasa geçerek konut kredisi çekmesi için önleri açılmış oldu. Aynı zamanda evini değiştirmek isteyen tüketiciler de bankalara giderek yeni evleri için konut kredisini düşük faiz oranlarında 120 aya kadar vade seçeneklerinde çekebilecekler.

Faizsiz ev kredisi veren bankalar sayesinde sizin ve ailenizin hayallerini süsleyen o kaliteli ve birinci sınıf yaşam vaat eden evi satın alabilecekseniz. Her banka kendi tüketicisine farklı bir ödeme planı çıkarabiliyor. Eğer satın alacağınız evin ödemesini 12 ay ile 18 ay arasında yapabilecekseniz bankalar siz değerli tüketicilerine %0 değerinde olan faiz oranlarında konut kredisi imkanı sunuyor.

18 ay sonrasında sürecek olan vadelerde ise %0,90 değerinde bir faiz oranı tüketicilere sunuluyor. 120 ay gibi uzun bir vade zamanında düşük faiz oranında çekeceğiniz kredi sayesinde evinizi satın alabilirsiniz. Kendi bütçenize göre yapacağınız ödeme taksitlerinde de her ay fazladan para yatırmanız durumunda ileriki aylarda oluşacak olan faiz tutarları da düşeceği için siz şanslı çıkacaksınız. Ayrıca inşaat firmalarının yaptıkları konut projelerinde seçtiğiniz konut için %10 ile %20 oranları arasında peşinat verebilirseniz bankadan çekeceğiniz kredi meblası da azalır. Bu sayede hem faize daha fazla para vermemiş olursunuz hem de kredinizi daha erken sürede ödersiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Farklı Yollar

Read Next

Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 12 =