Çorum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

2021 yılında olduğumuz şu günlerde yüksek ev fiyatları yüzünden ev alma hayallerinizi ertelemek zorunda değilsiniz! 1990’lı yıllarla beraber bankaların sayısının artmasına paralel olarak tüketicilere sunulan imkanlar da çoğaldı. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi derken çok uzun süreden bu yana insanlar ev için gerekli finansman tutarını karşılamak adına konut kredisi de alabiliyorlar. Ancak, konut kredisi her başvurana verilmiyor. Yüksek kredi notuna sahip olmanız şart! Bunun yanı sıra, bankaların kara listesinde olmayan, mahkemelik bir durum yaşamamış bir tüketici olmanıza önem veriliyor.

birevim faizsiz ev

Konut kredisi kullanmanın zannedildiği kadar avantajlı olmadığından ayrı bir paragrafta bahsetmeliyiz. Her şeyden önce, kredi faiz oranları yüzünden almış olduğunuz kredinin neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalırsınız. Bunun yanı sıra, çok uzun süre borç ödemeniz söz konusu! Ayrıca, bu kredi size öylesine verilmiyor! Aylık taksit ödemelerinizi birkaç defa aksattığınız takdirde satın almış olduğunuz eve banka tarafından el konabilir.

Siz de konut kredisi yerine farklı bir finansman yöntemi ile ev satın almak istiyorsanız vakit kaybetmeden Birevim dünyası ile tanışmalısınız. Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Birevim; kredisiz ve taksitle ev almak için hiç tartışmasız en uygun seçenek! Gelin, Birevim’i yakından tanımaya başlayalım!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Nedir?

Birevim; bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf finans yöntemini benimsemiş bir kuruluş! 2016 yılından bu yana resmi olarak faaliyetlerine devam ediyor olsa da otuz yıla dayanan sermayesi ile tüketiciler için güvenilir bir kapı! Birevim’e katılmak için en az 18 yaşında olmanız dışında gerekli bir şart bulunmuyor. Organizasyon bedeli dışında herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok! Peşinatsız ev sahibi olmanızı mümkün kılan Birevim’de yalnızca toplam borcunuzu daha önce bitirmek adına peşinat ödeyebilirsiniz. Ancak, söylediğimiz gibi Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğu yok! Peşinat dışında vade farkı, ara ödeme, ek ödeme, kira yardımı gibi hususların hiçbirisi Birevim sisteminde yer almıyor.

Birevim Kimlere Hitap Ediyor?

Birevim’e ekonomik durumunuzdan bağımsız olarak siz de katılabilirsiniz. Dar, orta ve yüksek gelirli bir vatandaş olarak size hitap eden tasarruf grubunu kesinlikle bulacaksınız. İsterseniz 300 bin TL’lik bir evi, isterseniz de bir milyon TL’lik bir evi satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan finansman tutarını belirledikten ve ona uygun tasarruf grubuna katıldıktan sonra önünüzde herhangi bir engel yok! Bunun yanı sıra, Birevim sayesinde Türkiye’nin her yerinden ev satın alabilirsiniz. Çorum kredisiz ve taksitle ev alma fırsatlarını araştırıyor olabilirsiniz. Ancak, bu sistem ile Çorum’da yaşasanız bile İstanbul’da ev almanız mümkün! Bir başka deyişle, Birevim’de herhangi bir sınırlama ile karşılaşmıyorsunuz.

444 23 53 numarasını arayarak veya Birevim şubelerini ziyaret ederek Birevim hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Çankırı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Denizli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − 14 =