Çankırı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak için binlerce TL biriktirmenize gerek yok! Sabit bir geliriniz olduğu takdirde de ev alabilirsiniz. Özellikle dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmasını hedefleyen Birevim; sizi en kısa sürede ev sahibi yapacak. Peşinatsız, ara ödemesiz, faizsiz, ek ödemesiz, vade farksız ev sahibi olmak için en kısa sürede Birevim ile irtibat kurabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Birlikte Tasarruf Neden Avantajlı?

Birevim; bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf anlayışı ile insanların ev sahibi olmanızı sağlıyor. Tek başınıza olduğunuz takdirde ulaşmanız için bin adım yol yürümeniz gereken hedefinize birlikte tasarruf sayesinde başkalarından güç alarak yüz adımda ulaşabilirsiniz. Bir elin nesi var, iki elin sesi var atasözünü esas alan Birevim; sizinle aynı durumda olan kişilerle işbirliği yaparak ev sahibi olmanızı sağlıyor. Birlikte tasarruf finansı; ihtiyaçlarınızı planlayarak ve hiçbir şekilde borçlanmadan ulaşmanız adına en iyi seçenek! Bu sistemde bireysel tasarrufların kitlesel bir fon havuzuna dönüştürüldüğünü söylemeliyiz. Bu noktada, tasarruf sahipleri; ev almak adına ihtiyaç duydukları finansman tutarını fon havuzu sayesinde karşılayabilirler. Bu sistem ile ihtiyaçlarını en kısa sürede giderirler. Ayrıca, kimseye borçlanmak durumunda da kalmazlar.

Birevim; yalnızca insanlara hizmet veren bir kurum değil! Aynı zamanda, bireysel tasarrufların sürdürülebilirlik ilkesi kapsamında kitlesel bir fon havuzuna dönüştürülmesi ile de ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlıyor. Yapmış olduğu teslimatlarla yalnızca 2020 yılında üç milyon TL gibi bir rakamın ülke ekonomisine kazandırılması söz konusu olmuştu.

Birevim; tasarruf planlarının her birisini birer finansal üretim olarak tanımlar. Her birikimin bir değer olarak çalıştığı ve ekonomiye kazandırıldığı bir sistemi ifade eder. Bireysel tasarrufların ekonomiye kazandırılması; ülke ekonomisi adına büyük önem ifade eder. Bir başka deyişle, evinizde yastık altında tuttuğunuz birikimlerinizin duran para olmaktan çıkıp hareket halindeki paraya dönüşmesi ciddi bir avantajdır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Sosyal Finans Nedir?

Birevim; sosyal finans anlayışıyla tüm faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. İnsanı merkeze alan bu yöntem son derece avantajlıdır. Konut kredisi seçeneklerine erişse dahi maddi ve etik sebeplerden dolayı tercih etmeyenler için en avantajlı seçeneği ifade eder. Birlikte tasarruf finansını merkezine alan sosyal finans; borçlanmayı kabul etmez. Kendi varlıklarımızla ve yardım bilinciyle hareket edildiği takdirde tüm ihtiyaç sahiplerinin ev, araba ve işyeri gibi ihtiyaçları karşılanır.

Birevim sisteminde bulunan sıralı tespit tasarruf planının tam olarak sosyal finans anlayışına uygun olduğunu ifade etmeliyiz. Bu yöntemde, her tüketici, aylık ödeyeceği taksit tutarına uygun bir tasarruf grubuna katılır. Kendisiyle aynı ekonomik şartlara sahip olan tüketiciler ile beraber altı ayda bir yapılan ve noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişine katılır. Bu sayede, her ay bir tüketiciye havuzda biriken parayla ev alınır. Sosyal finans; dar ve orta gelirli vatandaşların hayallerinin gerçeğe dönüşmesi adına ideal bir sistemdir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Çanakkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Çorum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 11 =