Çanakkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Çoğu gencin hayali olan faizsiz ev almak; maddi imkanlardan dolayı imkansız gibi gözükür. Ev sahibi olmak adına illaki konut kredisine başvurmak zorunda değilsiniz. Herkesin bildiği üzere konut kredisi verilirken geri ödenecek tutar bir de kredi faiz oranı ile çarpılıyor. Güncel tarih itibariyle, en düşük konut kredisi faiz oranının yüzde 1,32 olduğunu söylediğimizde durumun ciddiyeti ortaya çıkar. Buna ek olarak, her bankadan konut kredisi almanız mümkün değil! Kredi notunuz düşük ise ve geçmişte bankalar ile sorun yaşamış bir tüketici iseniz konut kredisi başvurunuza asla olumlu cevap alamazsınız. Ayrıca, kredi notu uygun bir tüketici olsanız dahi konut kredisi kullanmak istemeyebilirsiniz. Günümüzde birçok tüketicinin faizli işlemleri etik sebeplerden dolayı tercih etmediği biliniyor.

birevim faizsiz ev

Siz de Çanakkale kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için farklı bir seçenek arıyorsanız tercihiniz Birevim olmalı! Birevim; hem kredisiz hem de faizsiz ev almanız için organize edilmiş bir sistemden ibaret!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim ile Hangi İmkanlardan Faydalanırsınız?

Birevim; resmi olarak 2016 yılından bu yana hizmet verse de otuz yıla dayanan güçlü sermayesi ile insanların en uygun şartlarla ev ve araba sahibi olmasını sağlıyor. Konut kredisi faiz oranları yüzünden ev alma planınızdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Faizsiz ev finansmanı seçeneklerinden faydalanmak adına Birevim başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanları size sunuyor.

  • Kredi puanı düşük bir tüketici olarak ilk tercihiniz Birevim olmalı! Birevim’e katılmak istediğinizde kimse sizin kredi notunuzu sormaz. Finansal geçmişinize asla bakılmaz.
  • Daha önce de söylediğimiz gibi ev için gerekli finansman tutarını karşılama noktasında konut kredisine ihtiyaç duymazsınız. Yalnızca almış olduğunuz tutarı geri ödersiniz. İşin içerisine faiz oranı başta olmak üzere farklı masraflar girmez.
  • Peşinat ödememek; Birevim’in size sunmuş olduğu avantajlardan birisi! Yalnızca ödemelerinizi daha erken bitirmek adına isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz. Ayrıca, vade farkı da Birevim’de kendisine yer bulamayan detaylardan birisi!
  • Ödeme planınızı aylık gelirinize göre ayarlayabilirsiniz.
  • Dosya masrafı başta olmak üzere ek masraflar ile karşılaşmazsınız.
  • Ne gecikme faizi ne de yıllık faiz oranlarına tabi tutulmadığınızı bir kere daha hatırlatmalıyız.
  • İlk günden son güne kadar tüm ödemelerinizi taksitle yapabilirsiniz.

Birevim’e Nasıl Katılabilirsiniz?

Birevim; 2016 yılından bu yana faaliyet gösterse de beş yıl gibi kısa bir sürede tüm Türkiye’ye yayılmayı başardı. Güncel tarih itibariyle, yüzü aşkın şubesiyle Birevim; erişilebilirlik adına en iyisini vaat ediyor. Bu noktada, 444 23 53 numarası üzerinden Birevim ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, daha önce de söylediğimiz gibi Birevim şubelerine gidebilirsiniz. Hiçbirisini yapamadığınız takdirde Birevim’in resmi internet sitesi üzerinden form doldurarak gönderebilirsiniz. Bu sayede, Birevim müşteri temsilcileri sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Bursa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Çankırı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 5 =