Bursa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bursa gibi Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birinde yaşıyorsanız ev almak sizin için bir tık daha zor olmalı! Nüfusun fazla olduğu bu şehirde ev fiyatlarının da ortalamanın üzerinde olduğunu tahmin etmek zor değil! Bu noktada, konut kredisi alarak yüzde birin çok üzerindeki faiz oranları ve bitmek bilmeyen vade süreleriyle ev sahibi olmak yerine Birevim sistemine katılmayı tercih etmelisiniz.

birevim faizsiz ev

Birevim; Bursa kredisiz ve taksitle ev alma düşüncesinde olan tüketicilerin mümkün olacak en kısa sürede, en uygun şartlarla ve indirimlerle ev sahibi olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra, Birevim; aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını da tamamen sizin belirlediği bir organizasyon! Sonuç olarak, Birevim ile hayalinizdeki eve ulaşmanız artık çok kolay!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Kimler Birevim’den Faydalanabilir?

Birevim’den faydalanmak için yalnızca 18 yaşın üzerinde olmanız gerekiyor. Bunun dışında sağlamanız gereken herhangi bir şart bulunmuyor. Bir başka deyişle, ekonomik durumunuzdan bağımsız olarak Birevim sistemine dahil olabilirsiniz. İsterseniz dar gelirli bir vatandaş olun, isterseniz de maddi durumu iyi bir vatandaş olun, Birevim sizin için en uygun seçenekleri önünüze kadar getiriyor. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun tasarruf gruplarına katılabilirsiniz. En çok şu kadar ödeyebilirim dedikten sonra sizin için en ideal tasarruf grubu belirleniyor. Bu sayede, ödemelerde zorluk yaşamanızın önüne geçiliyor.

Birevim Güvenilir Mi?

Birevim; insanların en kısa sürede ve en uygun şartlarla ev sahibi olmasını mümkün kılıyor. Popülaritesini her geçen gün arttıran Birevim hakkında özellikle sosyal medyada çok sayıda yorum var! Bu yorumlar arasında Birevim’in güvenilir olmadığını söyleyen kullanıcıların yorumları da bulunuyor. Ancak, Birevim sistemine katılmayı kafaya koyduysanız bu tür olumsuz yorumlara aldırış etmemelisiniz.

İnsan merkezli finans anlayışı ile hareket eden Birevim; tasarruf sahiplerinin haklarını korumak adına onlara çok sayıda güvence sunuyor. Birevim çatısı altında yapılan tasarrufların farklı amaçlarla kullanılmayacağına dair garanti sunuluyor. Bu noktada, Birevim’in tasarruf fon havuzunun BDDK denetimi altında olduğunu ifade etmeliyiz. Buna ek olarak, teslimatını almış bir tüketicinin evine veya arabasına satılamaz ibaresi konulur. Bu sayede, henüz teslimatını almamış tüketicilerin Birevim’in ne kadar güvenilir bir kurum olduğunu anlaması sağlanır.

Birevim ile tasarruf sahibi arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşmenin içeriğinde tasarruf sahibinin tüm haklarının detaylı bir şekilde belirtildiğini söylemeliyiz. Bir başka deyişle, sözleşme ile tasarruf sahibinin tüm hakları garanti altına alınır. Birevim; tüm bunlarla yetinmeyerek tasarruf sahiplerine farklı garantiler de verir. Tüketicilerin isteğine bağlı olarak teminat senedi veya teminat mektubu sunulur. Birevim’in fon havuzu ile kurumsal hesaplarının ayrı olduğunu da ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, fon havuzunda biriken tasarrufların amacı dışında kullanılması mümkün değildir. Sonuç olarak, Birevim’in yüzde yüz güvenilir bir kuruluş olduğunu bir kez daha hatırlatmalıyız.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Burdur Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Çanakkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 3 =