Burdur Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim; başka hiçbir yerde bulamayacağınız kendisine özgü tasarruf planları ile ev sahibi olmanızı mümkün kılmaktadır. Siz de Burdur kredisiz ve taksitle ev alma düşüncesine sahipseniz evinizi en uygun şartlarla mal etmek adına vakit kaybetmeden Birevim’e uğramalısınız. Kredi ile uğraşmadan, faiz ödemeden, sadece sizin belirleyeceğiniz aylık kredi taksit oranları ile ev sahibi olma şansına yalnızca Birevim’de ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, Birevim sistemine katılma şansınız bulunuyor. Burdur’da yaşasanız dahi İstanbul’dan veya farklı bir şehirden ev alma şansınız var! Gelin, hep birlikte, Birevim sistemini yakından tanıyalım!

birevim faizsiz ev

Birevim Nedir?

Birevim; özgün iş modeli olan birlikte tasarruf finansı yöntemiyle insanların ev, araba ve işyeri sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. Mümkün olan en kısa zamanda ve ideal şartlarla ev sahibi olmanızı sağlayan Birevim; insanların borçlanarak ev sahibi olmasının önüne geçiyor. Konut kredisi aldığınız takdirde yıllarca ödeyeceğiniz borçlar ile karşılaşırsınız. Ancak, Birevim sisteminde borçlarınız tamamen küçük tasarruflarla ödeyeceğiniz şekle getiriliyor. Bu sayede, borçlarınızı öderken herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz. Buna ek olarak, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını tamamen siz belirliyorsunuz. Konut kredisi seçeneğinde olduğu gibi önünüze hazır olarak konulacak bir ödeme planı ile karşılaşmıyorsunuz. Son olarak, Birevim’de herhangi bir peşinat ödemesinin zorunlu olmadığını da hatırlatmalıyız. Ayrıca, ek ve ara ödeme yapmak zorunda da değilsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’de Aylık Taksitlerinizi Ödeyemediğiniz Zaman Ne Olur?

Ev sahibi olmak için finansman yardımı aldıysanız kendinizi stresli hissetmeniz doğal! Çünkü, konut kredisi aldığınız takdirde borcunuza karşılık olarak satın almış olduğunuz ev ipotek altına alınıyor. Bir başka deyişle, aylık taksitlerinizi birkaç ay üst üste ödemediğiniz zaman önce mahkemelik oluyorsunuz. Ardından evinize el konma riskiyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Ancak, Birevim’de böyle bir tehlike yok! İnsan merkezli bir yaklaşım ile hareket eden Birevim; tasarruf sahiplerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ön plana çıkarıyor.

Birevim ile ev sahibi olmayı kafaya koyduğunuz takdirde sizin için en uygun ödeme planını bulmanız noktasında Birevim bünyesinde yer alan tasarruf finans uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Ödeme planı; tamamen sizin ekonomik durumunuza göre tasarlanır. Ancak, insanların başına her şey gelebilir. Günün birinde işinizi kaybedebilirsiniz. Kaza geçirebilirsiniz. Hasta olabilirsiniz. Bu gibi hallerde, çalışamadığınız takdirde aylık taksit ödemelerinizi yapamayabilirsiniz. Birevim; tasarruf sahiplerinin durumuna önem veren bir marka olduğu için yukarıdaki hallerde size yardımcı olacaktır. Aylık taksitlerinizi ödeyemediğiniz hallerde taksit erteleme hakkını elde edebilirsiniz. Taksitleriniz; yine kendinizin belirlediği süreyle ertelenir. Fakat, evinize en kısa sürede sahip olmak istiyorsanız zorunlu haller dışında taksit erteleme seçeneğinden faydalanmamalısınız.

Sonuç olarak, Birevim ile ev sahibi olmayı tercih ettiğiniz takdirde konut kredisi seçeneğinde olduğu gibi taksitleri ödeyemediğiniz durumlarda evinize el konma riski bulunmaz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Bolu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Bursa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + 13 =