Birikim Yaparak Hedeflerimize Ulaşabiliyor Muyuz?

İnsanların yaşamında ne zaman ne olacağı asla belli değil. Hayat zaten o meşhur sözde de dediği gibi biz plan yapar iken başımıza gelenler ile alakalı olan bir durum. Ama şartların yarın ne getireceğini bilemez iken insanlar parayı doğru kullanabilmeyi de becerebilmeli. İşte bu noktada da birikim yaparak hedeflerine ulaşma yolunda kararlı adımlar atabilmeli. Bu kimi zaman zor gibi görünebilir. Ama günümüzde birikim yaparak tıpkı yastık altında para biriktirir gibi ev, araba sahibi olabilmek mümkün.

birevim faizsiz ev

Özel Birikim Sistemleri

Nitekim son dönem yaşamlarımıza giren ve hemen herkesin her yaştan, her kesimden kolaylaştıran öyle firmalar var ki bu firmalar aracılığı ile eğer hayallerinizde ev ve/veya araba var ise kolayca sahip olabilirsiniz.

Birevim, Eminevim, Fuzulevim gibi firmalar aracılığı ile size en uygun biçimde kendinizce aylık belirlediğiniz bütçeler dahilinde ister ev, ister araba, ister her ikisine de sahip olabilirsiniz. Her üç firma da benzer mantık ile çalışıyor. Sizlere faizsiz olarak değerinde mülk sahibi olmanız yolunda kolaylıklar sağlıyor.

Siz de kira ödemek derdinden kurtuluyorsunuz. Dolmuşa binme derdinden kurtuluyor ve kendi mülklerinizin konforunu yaşıyorsunuz.

Bu çok özel yapılardan faydalanmanız için sizden herhangi bir ön şart istenmiyor. Hangi statüde olursanız olun, çok zengin ya da orta gelir düzeyinde birikimleriniz ile kolayca hedeflerine ulaşabiliyorsunuz. Üstelik abartılı, bıktırıcı formaliteleri de bulunmuyor.

İyi Birikim Yapmanın Püf Noktaları

Bugün dünyanın her yerinde para yönetimi üzerine eğitimler bile veriliyor. Bu yüzden siz de para yönetimi noktasında elinize geçen kazancı üçe ayırarak birikimlerinize düşlerinize ulaşma yolunda adım atabilirsiniz. İlk kısmında temel gereksinimleri giderip ( elektrik su ısınma vb.) diğerinde belli bir oranda eğlenmenize vakit ayırıp diğer kısımda ise birikim yapma yolunda adım atabilirsiniz. Üstelik üstte belirtilen kurumlara başvurduğunuzda hiçbir biçimde zarar etmezsiniz. Bu sistemlerden olası istenmeyen bir durum olduğunda ayrılmanız gerektiğinde de paranız size olduğu gibi kayıpsız iade edilmektedir.  Paranızı altına, faize, dövize yatırmaktan çok daha karlı olan uygulamalardır. O yüzden mutlaka değerlendirilmesi gerekir.

Read Previous

Yunanistan’dan Nasıl Ev Alınır?

Read Next

Mirastan Kalan Evin Tapusu Nasıl Alınır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

19 − 3 =