Birevim’e 2020 Yılının İlk Yarısında Bir Milyon Başvuru Yapıldı!

Strese girmeden kısa sürede ev sahibi olmak hepimizin hayali ancak şimdi pandemi şartları da işin içine girince kara kara düşünüyoruz değil mi? Çok düşünmemize gerek kalmadı faizsiz finansman şirketi Birevim imdadımıza yetişti. Küçük taksitler ile ev sahibi olmamıza olanak sağlıyor.

birevim faizsiz ev

Birevim faizsiz ödeme sisteminde dilerseniz aşağıdaki şartlarda araba sahibi olabilirsiniz.

  • Ön ödemesiz,
  • Vade farksız,
  • Peşinatsız,
  • Ara ödeme avantajlı,
  • Borcunuzu erken kapatma alternatifli,

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi yâda Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ile ev sahibi olma fırsatı sunan şirketin şartları çok avantajlıdır.

444 23 53 numaralı hattan irtibata geçerek sizde Birevim avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Faizsiz finansman şirketi Birevim’e 2020 yılının yarısında bir milyon başvuru yapıldı.

Geliştirdiği “birlikte tasarruf finansı” çalışmalarına imza atan firma sektörün en eskilerinden biridir.  Nisan ayı ortalarında yaptığı lansman ile çalışmalarını hızlandıran Birevim’e 2020 yılının ilk yarısında bir milyon başvuru yapıldı.

Birevim genel müdürü yaptığı açıklamada; yeni projelerini duyurdu. Örnek vermek gerekirse; 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde içinden geçtiğimiz pandemi süreci düşünülerek çiftçi destek paketi hazırlandı.

Tasarrufa ilk adım kampanyası ile Nisan ayında büyük yankı uyandıran Birevim 2020 yılının ilk yarısında bir milyon başvuru aldı.

Birevim mevcut tasarruf programlarının sunduğu düşük maliyet , peşinat ile teminat zorunluluğu olmayan yeni kampanyalar sunuyor. Daha fazla insanı “Birlikte Tasarruf Finans” modeliyle tanıştırmayı hedefledi ve bunu başardı.  Ülke ekonomisine katdığı katgıdan bahsetmiyoruz bile..

Pandemi şartlarına bakılmaksızın altı ay içinde 1 milyon başvuru alan Birevim’in avantajlarını değerlendirmek için web sitesinden irtibata geçebilirsiniz.

Tasarruf Akademi Detayları

2018 yılında kurulan tasarruf akademi sektöre kaliteli işgücü kazandıran sayılı noktalardan biridir.  Online olarak verilen eğitimleri ile ilk mezunlar verildi.  2020 yılı sonuna kadar sektöre alanında uzman ve yetkin kişiler kazandırmak için emek veren Tasarruf Akademi ilk mezunlarını verdi.  Pandemi sürecinde verdikleri eğitimler ile 138 kişilik yeni istihdam oluşturan firma sektöre her şekilde destek veriyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Vakıfbank’tan 3 Farklı Konut Kredisi 0.87, 0.99 ve 1.05 Faizlerle

Read Next

İkizlerevim 60 Gün’de 7 Şube Açtı

5 Comments

  • Birevim bence bu sektörde bir numaralı firma olmayı başardı 🙂

  • Birevim gerçekten sektörde öncü firmalardan biri

  • Birevim bu sene gerçekten muhteşem başvuru almış, sektörün bir numaralı firması bence

  • Birevim 2020 yılını gerçekten çok iyi geçiriyor, bizim buradaki şubesinde de çok fazla insan görüyorum baya bir ev almak isteyen var

  • Birevim rakip firmalarına çok büyük fark atarak sektördeki liderliğini bence ilan etti bu başvuru sayısıyla 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − 10 =