Birevim Araba Nedir? Birevim Araba Kampanyaları

Birevim ve Birarabam benzer bir sistemde işleyen iki ayrı hizmettir.  Her iki oluşumda uzun yıllar gayrimenkul sektöründe yer almış Murat Çiftçi’ye aittir. Kredi yada diğer finansal araçları kullanmak istemeyen müşteriler için tasarlanmış bir sistemdir.  Vade farkı ödemek istemeyen kişiler için en iyi alternatiflerden biridir. Birarabam sayesinde bütçenize göre belirleyeceğiniz taksitler ile hizmet verirsiniz.  Birarabam sayesinde taksit ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Faizsiz kendiniz köşeye para atarak araba yada mülk almak isteseniz çok uzun yıllar sürer. Ancak bu sistemde noter huzurunda yapılan çekiliş ile çok kısa sürede arabanızın sahibi  olabilirsiniz. Bu sistemde proje yöneticisi  sizsiniz;  öncelikle hangi  aracı istediğinize karar verin.  Ardından her ay için ne kadar bütçe ayırabileceğinize karar vermelisiniz.  Türkiye’de farklı bölgelerde 47 ilde birçok şube ile hizmet veren Birarabam’ın toplamda şuan 70 şubesi bulunuyor.

Birevim Araba Kampanyaları

Aslında kampanyadan öte ödeme seçeneklerine bakarsak peşinatsız ve faizsiz araç edinmenin Birebim sisteminde ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.   80 aya kadar  küçük taksitler ödeyerek zorlanmadan hayallerinizin aracına ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz herhangi bir yerden beğendiğiniz sıfır yada ikinci el bir arabaya uygun gördüğünüz bir taksitlendirme ile sahip olabilirsiniz.

Tüketiciye Hızlı Teslim Kampanyaları ve Küçük Taksit Kampanyaları olarak iki şekilde avantaj sunan Birevim Araba;   20 ile 66 ay aralığında  herhangi bir sayıda kişiden oluşan tasarruf programı oluşturulabilir. Dönemsel olarak kampanya teslim tarihleri  ve detayları değişkenlik gösterebilmektedir.

Birarabam Araba Alma Yöntemleri

Dar ve orta gelir ile geçimini sağlayan kişileri araba sahibi yapan yöntem hayallerinizi ertelemenizin önüne geçiyor.  “Biraraban olsun sloganı” ile hizmet veren Birarabam araba alma yöntemlerini sizin için sıralayalım;

Peşinatlı, peşinatsız, taksit seçeneklerini kendiniz belirleyerek kısa sürede araç sahibi olabiliyorsunuz. İsterseniz başlangıçta yada ödeme ortasında peşinat verebilir yada peşinatsız bir sistem tercih edebilirsiniz. Ne kadar kazandığınızı kendiniz biliyorsunuz? Taksit seçeneklerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Faizsiz kazançlı sistem ile daha detaylı bilgiye sahip olmak için müşteri  hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Birarabam Şubeleri

Toplamda 25 ilde 101 şubesi bulunan Birarabam’a ulaşmak oldukça kolay, 444 23 53 yada internet üzerinden Sizi Arayalım formu aracılığı ile destek alabilirsiniz. Müşteri  hizmetleri sizi doğru adrese yönlendirecektir.

 1. Adana,Adıyaman,Afyonkarahisar,Ağrı,Amasya,Ankara,Antalya,Aydın
 2. Balıkesir,Batman,Bitlis,Bursa
 3. Çanakkale,Çorum
 4. Denizli,Diyarbakır,Düzce
 5. Elazığ,Erzurum,Eskişehir
 6. Gaziantep,Giresun
 7. Hatay
 8. Isparta
 9. İSTANBUL (Anadolu),İSTANBUL (Avrupa),İzmir
 10. Kahramanmaraş,Karabük,Kayseri,Kocaeli,Konya
 11. Malatya,Manisa,Mardin,Mersin
 12. Ordu,Osmaniye
 13. Sakarya,Samsun,Sivas
 14. Şanlıurfa
 15. Tekirdağ,Tokat,Trabzon
 16. Van
 17. Yalova

Birarabam Şikayet ve Yorumları

Birarabam ile ilgili  sizin için şikayet ve yorumları araştırdık;  %85 müşteri  memnuniyetine sahip firma ile ilgili eleştiriler genellikle kefil  ve ipotek istenmesi sebebi ile ortaya çıkıyor. .  Ve şikayet sitelerindeki eleştirilere yada sorunlara ya dönüş yok ya da çok geç dönüş yapılıyor olması sıkıntılı bir durum gibi gözüküyor.

birevim faizsiz ev

Read Previous

TAKS KAKS Nedir? Emsal Ne Demek?

Read Next

Peşinatsız Ev Almak Artık Çok Kolay!

7 Comments

 • Birevim araba sistemine bende kayıt olmak istiyorum, nasıl kayıt yapabiliriz şubesi ilimizde yoksa?

  • Merhaba Yasemin Hanım,
   Birevim’in çağrı merkezini arayarak bilgi sahibi olabilir ve sisteme nasıl dahil olabileceğinizi ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

 • Birevim, ev konusundaki başarısını araba konusunda da gösterebildi bence, bir çok tanıdığım var araba sahibi olan ve çok memnunlar.

 • Birevim araba konusunda da çok memnun bırakmış gösteriyor müşterilerini, bende yakında bi bakmayı düşünüyorum sistemlerine

 • Birevim, ev konusunda ki istikrarlı başarıyla birlikte araba sektöründe de benzeri başarıyı yakaladı bence

 • Birevim araba için güncel 2020 yılı organizasyon ücretleri belli mi acaba? yoksa alacağımız araca göre mi değişiyor?

  • Merhaba İbrahim Bey,
   Organizasyon ücreti gireceğiniz arabanın ücretine göre değişmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × three =