Bilecik Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kısa sürede ev sahibi olmak isteyenlerin imdadına Birevim yetişiyor. Kredisiz ve taksitle ev alma fikrini ulaşılmaz olarak görmeyin. Bugüne kadar binlerce insanın ev almasına vesile olan Birevim; size de istediğiniz evin anahtarını sunacak.

birevim faizsiz ev

Daha uygun ev fiyatları, satın alınan evin bir süre sonra değerlenmesi, istenilen kat ve daireyi satın alabilme fırsatı, ev ile ilgili maddi şartları değiştirme imkanı, daha geniş sosyal yaşam alanları gibi faktörlerden dolayı siz de Birevim aracılığıyla ev satın alabilirsiniz. Bilecik kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için yolunuz en kısa zamanda Birevim’e düşmeli! İstediğiniz takdirde 444 23 53 numarası ile istediğiniz takdirde ise bizzat Birevim şubelerine giderek Birevim hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birevim’in resmi internet sitesini ziyaret ederek Birevim hakkında bilgi almak istediğinizi belirttiğiniz formu doldurabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Sayesinde Nasıl Ev Alınır?

Birevim serbest tasarruf planı ile en kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Bu yöntemde, ödeyeceğiniz taksit tutarını ve evinizi teslim alma tarihinizi bizzat siz belirleyebilirsiniz. Peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere iki serbest tasarruf planının olduğundan bahsetmeliyiz. Sizi peşinat ödemek zorunda bırakmayan Birevim; yalnızca kendi isteğinize bağlı olarak peşinat ödemenizi mümkün kılıyor. Bir başka deyişle, siz istemediğiniz takdirde asla peşinat ödemek zorunda kalmazsınız. Peşinat ödemeniz yalnızca tüm borcunuzun erken bitmesini sağlar.

Birevim’de bir de sıra tespitli tasarruf planı yer alır. Ödeyeceğiniz aylık taksit tutarına göre katılacağınız tasarruf grubu ile evinizi ne zaman teslim alacağınızı da belirlemiş olursunuz. Ancak, evinizi teslim alacağınız tarihten daha önce evinize sahip olmak adına noter huzurunda yapılan çekilişlere katılabilirsiniz. Altı ayda bir yapılan çekilişlerde önümüzdeki altı ay boyunca kimin ev sahibi olacağı belirlenir. Bu sayede, siz de vadeniz devam etmesine rağmen o tarihten çok öncesinde evinizde oturma şansına erişebilirsiniz.

Birevim’de Alternatif Ödeme Planları Var Mı?

Serbest planlı ve sıra tespitli tasarruf planlarının dışında Birevim’de sizi bekleyen farklı tasarruf planları da var! Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı; Birevim’in sunmuş olduğu farklı bir ayrıcalık olarak sizleri bekliyor. Bu yöntem ile değişen enflasyon oranlarına karşı tasarrufunuzu koruma şansına erişirsiniz. Bir başka deyişle, ülke koşullarına bağlı olarak değişen enflasyon ile alakalı bir şekilde tasarrufunuzu korumanız söz konusudur. Bu noktada, aylık tasarruf taksitlerinizi her yıl belirli bir artış oranında arttırmanız mümkün oluyor. Bu sayede, toplam tasarrufunuzu yıl bazlı olacak şekilde evinizi teslim alacağınız zamana kadar arttırmış olursunuz. Daha net bir şekilde ifade etmek gerekirse, sıra tespit yöntemi ile sıranızın belirlendiği tarihte toplam tasarruf tutarınızı enflasyona bağlı artışla beraber teslim almış olursunuz.

Birevim; bir diğer seçenek olan konut değer endeksli tasarruf planı ile de teslimatınızı korumaktadır.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Bayburt Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Bingöl Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + three =