Bayburt Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fikrine olumsuz bakmayın! Hayat şartları olumsuzlaşsa dahi sizi düşünen Birevim sayesinde ev alma amacınıza ulaşabilirsiniz. Bunun için peşinat ödemek veya kredi faiz oranı yüzünden yıllarca bitmeyecek borç sözleşmesine imza atmak zorunda değilsiniz! Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Birevim; sizi de ev sahibi yapmak istiyor. Bayburt kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için bir an önce Birevim ile irtibata geçmelisiniz. Bu noktada, 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca, Birevim’in resmi internet sitesinde bulunan formu doldurduğunuz takdirde de Birevim müşteri temsilcilerinin sizinle irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz. Adınız ve soyadınız, telefon numaranız, mail adresiniz gibi bilgileri verdikten sonra ev almak istediğinizi belirterek formu gönderebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Hangi Avantajlara Sahiptir?

Birevim; en kısa sürede ev sahibi olmanız adına en iyi seçenek! Bu noktada, ilk olarak, satın almak istediğiniz evin tutarını belirlemelisiniz. Bir başka deyişle, hangi evi satın almak istediğinize karar vermelisiniz. İstediğiniz takdirde 300 bin TL’lik bir evi, istediğiniz takdirde ise bir milyon TL’lik bir evi satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birevim’de konut kredisinde olduğu gibi peşinat ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Ancak, yine de ödemelerinizin daha erken bitmesini sağlamak adına isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz.

Birevim’de herkesin aylık ne kadar taksit ödeyeceğini belirleme hakkı bulunuyor. Bir başka deyişle, aylık tasarruf taksitine tamamen siz karar veriyorsunuz. Ekonomik durumunuza uygun olarak aylık taksit tutarını belirleyebilirsiniz. Dar veya orta gelirli bir vatandaş olarak kendinize uygun aylık taksit tutarını belirleyebildiğiniz gibi yüksek gelirli bir vatandaş olarak da ödeme planınızı şekillendirmeniz mümkün! Aylık ne kadar ödeyeceğinizi belirledikten sonra sırada tasarruf planı tercihi bulunuyor. Birevim’in size çok sayıda tasarruf planı arasından seçim yapma şansı verdiğini ifade etmeliyiz. Seçmiş olduğunuz tasarruf planına uygun olarak evinizin teslim tarihini de belirlemiş olursunuz. Önceden belirlenen teslim tarihinde satın almak istediğiniz ev için gerekli olan finansman tutarı size verilir. Bu sayede, hayalinizdeki eve kavuşmuş olursunuz.

Birevim Kampanyaları Nelerdir?

Birevim; farklı kampanyaları ile tüketicilerin ev sahibi olmasını daha da kolay hale getiriyor. Serbest veya sıralı tasarruf yöntemi ile ev almak istiyor olabilirsiniz. Evinizin teslim tarihi henüz gelmemiş olabilir. Bu noktada, Birevim için referans olduğunuz takdirde teslimatlarınıza daha erken kavuşmuş olursunuz. Bir başka deyişle, sizin dışınızda başka birini daha Birevim’e katılmaya ikna ettiğiniz takdirde evinizi daha erken teslim alabilirsiniz.

Ödediğin kadar bizden kampanyası; Birevim’in müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer kampanya! Yıl boyunca ödemiş olduğunuz tasarruf taksitlerinin iki katını alma şansınız var! Ancak, bu haktan faydalanmak için aylık taksit ödemelerinizi en az bir yıl boyunca aksatmadan yapmanız şart!

birevim faizsiz ev

Read Previous

Tasarruf Finansman Şirketleri Hangileri

Read Next

Bilecik Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve − 8 =