Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak, herkesin hayali ve amacıdır. Hangi gelir grubuna dahil olunursa olsun gerek yatırım amaçlı, gerek kira yükünden kurtulmak için her birey ev sahibi olmak ister. Evin, konumuna, cephesine, muhitine ve birçok faktöre göre ev fiyatları değişkenlik gösterir. Güzel bir ev sahibi olmak orta gelirli, dar gelirli aileler için bir hayal sayılabilecek durumdadır. Fakat ne yazık ki bir ev alabilmek için para biriktirmek onlarca yıl almakta, vatandaşlar para biriktirmekten farklı çıkış yolları aramaktadır. Çünkü artan ev kiralarıyla birlikte köşede bir birikim yapmak oldukça zor ve hatta imkansız bir hale gelmiştir. Basit bir matematikle her ay köşeye 1000 tl koyan bir kişinin 250 bin liralık bir ev alması için 21 yıl kadar vakit geçmesi gerekir. Vatandaşlar bunun farkında oldukları için farklı çıkış kapıları ve yöntemlere yönelmeye başlamışlardır onlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

birevim faizsiz ev

Balıkesir’de ev sahibi olma yöntemleri

Bu yöntemlerden en bilinenleri banka kredileriyle ev alma yöntemidir. Genel çıkış kapısı olarak görülen bu yöntem genelde bir eve değerinden fazla para ödemeye sebebiyet verir. Kredi alabilmek için bir puanlama sistemine girmek, belli bir puan almak ve alınan puandan sonra başvuru onayı beklenmelidir. Aynı zamanda kredi çekmek için bankaya güvence olarak verilecek ipotekler, ödemelerinizin aksatılmamış olması, kefil gibi birçok strese sebep olan koşul bulunmaktadır. Veya elinizdeki herhangi bir mülkünüzü satıp üstüne para koyarak ev sahibi olabilirsiniz. Veya yıllardır yaptığınız birikimlerinizi, kim yeni bir mülk edinmek için eski mülklerinden vazgeçmek ister ki? Peki bu kadar can sıkıcı yönteme maruz kalmak zorunda mısınız? Tabiki hayır! Artık Balıkesir’de ev alabilmenin çok rahat ve avantajlı bir yolu var.

Balıkesir’de kredisiz ve taksitle sahibi olmak

Kim faizlere can sıkıcı banka ipoteklerine takılmadan ev almak istemez ki? Artık bu bir hayal değil Birevimle çok kolay. Birevimle ayda 444 tl den başlayan taksitlerle Balıkesir’de istediğiniz evi alabilirsiniz. Ister peşinat verin borcunuz daha erken bitsin, ister direkt olarak taksitle başlayın sizin tercihinize kalmış. Birevim ile  Kesinlikle faiz, vade farkı yada başka farkların yükünün altında ezilmezsiniz, ödeyeceğiniz taksiti kendiniz belirleyerek ekonomik olarak sarsılmazsınız ve tüm ev alma yöntemlerinden daha ucuza mal edersiniz. Peki almanız gereken ev yeni mi olmak zorunda? Hayır ister 2. El ister yeni bir daire satın alabilirsiniz bu tamamen size kalmış. Balıkesir’de Birevim ile ev sahibi olabilmek için Dumlupınar’daki Birevim şubemize uğrayıp finansal danışmanlık alabilir, bizi 444 23 53 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya hemen birevim.com adresine girerek formu doldurabilir ve bizi sitemizdeki mutlu müşteri profillerimizden dinleyebilirsiniz. Ev mi almak istiyorsunuz? Banka kredileri ipotekler canınızı mı sıkıyor? Öyleyse ne duruyorsunuz? Hemen bizi ziyaret edin.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Erzincan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

9 Comments

 • Balıkesir Güre tarafında çok güzel evler var ve bayılıyorum. Onlardan da alabilmek adına faizsiz en güzel seçenek birevim 🙂

 • Faizsiz ev sistemlerinde kafamı karıştıran bir şey var, evimizi tam olarak ne zaman teslim alıyoruz. Kuralarda en son kaçıncı ay çıkabiliyor?

  • Merhaba Yasemin Hanım,
   Kuraya bağlı ya da kurasız sistemlerde bulunmaktadır. Sisteme dahil olurken dilediğiniz seçeneği seçebilmektesiniz.

 • Kredisiz ev sahibi olabilmek çok güzel gerçekten 🙂

 • Kredi derdi olmadan, senetle kira öder gibi ev sahibi olabilmek çok iyi fırsat, bir tek kura tarihinizi beklemek zor 🙂

 • Evi aldıktan sonra taksitleri geciktirirsek ne gibi bir işlem yapılıyor?

  • Merhaba Ömer Bey,
   Mücbir sebepler (işini kaybetme, yangın, deprem vb.) durumunda taksit atlatma talebiniz doğrultusunda teslim tarihiniz ödeme yapılmayan ilgili ay kadar ötelenir. Ancak, bu tercih sadece zor durumlarda kullanılmalıdır.

 • Balıkesirde çok güzel yazlıklar var çok mükemmel fırsat faizsiz alabilmek 🙂

 • Kredisiz faizsiz ev sahibi olabilmek gerçekten süper bir şey 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 13 =