Artvin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Karadenizin en güzel yerlerinden bir tanesi Artvin’dir. Artvin doğası ile çok büyüleyici bir şehirdir. Böyle bir şehirde kim ev almak istemez. Hatta Karadeniz’de bulunan evlerin çoğu ahşaptan yapılma, çok güzel köy ve dağ evleridir. Artvin kredisiz ev alma imkanı şuan birevim firmasında bulunmaktadır. Bu şansı kaçırmayın, çünkü bu şekilde banka ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Bankaya kredi öder gibi birevim ile anlaşarak, birevim’e ödemenizi yapacaksınız. Artvin’de ev aldığınıza hiçbir zaman pişman olmazsınız. Karadeniz bölgesi diğer büyük şehirler gibi değil, hatta doğa ile içiçe ve ter temizdir. Nefes alabiliyorsunuz, bu yüzden eğer fırsatınız varsa, kaçırmamanız tavsiye edilir.

birevim faizsiz ev

Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Kim ev sahibi olmak istemez ki? Kendi eviniz olsun istersiniz, öyle değil mi. Kendi evinizi dayayıp döşemek istersiniz. Duvarlarınızı istediğiniz renge boyamak, istediğiniz mobilyaları yerleştirmek, hatta kendi küçük saray yuvanız yapmak istersiniz, öyle değil mi. Kredisiz ev sahibi olmak artık çok kolay. Bankaya bile ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken birevim ile işbirliği yapmak. Kredisiz ev sahibi olmak kadar avantajlı bir şey olabilir mi. Kredisiz, bankayı düşünmeden, otomatik ödemeler hesabınızdan düşmeden, kendi hesabınızı yaparak evinizi alabilirsiniz. Bu şekilde en fazla 10 yılda evinize tam anlamda sahip olabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, size en uygun evi seçmenizdir.

Taksitli Ev Sahibi Olma

Normalde bankadan kredi aldığınız zaman taksitli kredi sahibi olmuyorsunuz, aksine sadece bankaya borçlu kalıyorsunuz ve her ay düzenli olarak taksitlerinizi ödemek zorundasınız. Ödemezseniz ve unutursanız, bankadan bankaya göre değişkenlik göstererek, bazı bankalar sizi uyarmıyor da. Artvin’den ev alarak kesinlikle pişman olmayacaksınız. Artvin taksitli ev sahibi olma gerçekten büyük bir şey. Birevim’den alacağınız evi, senet taksiti gibi düşünebilirsiniz. Birevim’den ev almanın en büyük avantajlardan biri, Birevim sizinle beraber takip ettiği için, eğer bir düzensizlik veya aksama olursa, size anında bilgi veriyor. Taksit ödemenizi unutabilirsiniz veya başka bir aksilik olabilir. Birevim müşterisini asla mağdur bırakmaz. Aksine zorluk yaşamamanız için elinden gelen herşeyi yapıyor.

Anında Bir Ev Sahibi Olabilirsiniz

Taksitli ev sahibi olmak artık çok kolay ve müşteri olarak siz kendi hesabınıza göre taksitlendirmeyi yaptırabilirsiniz. Birevim hem firma hem de müşterinin isteğini yerine getirmeye çalışarak, ortak bir noktada buluşmaya çalışıyor. Hesaplarınızı yaptıktan sonra, sadece birkaç evrak imzalayıp sonra evin işlemlerine geçebiliyorsunuz. Evrakları imzalamadan önce mutlaka okuyun. Anlamadığınız bir yer varsa mutlaka sorun. Hiçbir evrakı okumadan imzalamayın. Artvin gerçekten çok güzel bir şehir ve yaşamak için de ideal bir yerdir. Özellikle doğayı seviyorsanız, dağları ve dağ evlerini seviyorsanız, Artvin tam size göre bir evdir. Birevim’den anahtarınızı teslim aldıktan sonra artık evin içini planlamaya başlayabilirsiniz. Bütün işlemleri tamamladıktan sonra artık ev sizin.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Antalya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Aydın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

7 Comments

 • Artvin taraflarında çok güzel doğa evleri var, onları da alabiliyor muyuz bununla?

  • Merhaba Sevilay Hanım,
   Bu sistemle dilediğiniz evi alabilirsiniz.

 • Birevim’den ev alınca hemen teslimat gibi bir seçenek var mı acaba?

  • Merhaba Arif Bey,
   Birevim’in sunduğu Serbest Planlı Tasarruf Yöntimde evinizi teslim alacağınız tarihi kendiniz serbest olarak planlayabilir ödemelerinize göre belirleyebilirsiniz.

 • Faizsiz krediyle ev sahibi olabilmek çok iyi gerçekten 🙂

 • Kira öder gibi ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi fırsat 🙂

 • Bankalar kredi seçeneklerinde çok faiz istiyor, faizsiz çok iyi bir fırsat 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + fourteen =