Antalya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Herkesin en çok yapmak istediği, aslında banka ile hiç uğraşmadan, kredisiz bir şekilde ev almak ve peşin olarak değil, kendi hesabına göre taksitlendirme ile ev almak. Bunu kim yapmak istemez ki? Antalya kredisiz ev alma artık birevim ile mümkün. Bunu yapmak isterseniz sadece birevim’e başvuruyorsunuz ve kredisiz, masrafsız ve taksitli bir şekilde ev almaya adım atıyorsunuz. Antalya birçok kişinin ev aldığı bir şehirdir. Özellikle yabancılar çok fazla ev sahibi oluyor. Hatta ev denilse bile genelde yalılar ve yazlıklar. Antalya hem yerli hem de yabancı bireylerin yaşadığı karmaşık bir şehirdir. Bahar ve yaz aylarında özellikle doludur. Şuan maalesef pandemi döneminden dolayı, yüzde 99 şehir boş.

birevim faizsiz ev

 

Antalya’da Kredisiz Ev Sahibi Olmak

 

Birevim aracılığı ile kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Buradaki avantaj, bankaya borçlanmıyorsunuz, onun yerine en fazla 10 yıl boyunca aylık Birevim’e ödemenizi yaparak ev sahibi oluyorsunuz. Herşey bu kadar basit. Ev sahibi olmak çok özel bir şey, çünkü kendi mekanınıza sahip olacaksınız. Ev sahibi olmak kirada oturmaktan kat kat daha avantajlıdır, fakat elbette kiminin ev sahibi olma şansı oluyor, kimin olmuyor. Kredisiz ev sahibi olmak gerçekten kolay, bu sebeple kendi evine sahip olmak isteyen ama banka ile uğraşmak istemeyenler Birevim’e başvuruyor. Böylece bankaya borçlanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Taksitle Ev Almanın Fırsatını Kaçırmayın

Ev sahibi olmak elbette kolay değil, bazı şeylerden fedakarlık etmek zorunda kalıyorsunuz, fakat bu duruma üzülmenize gerek yok, çünkü fedakarlık ettiğiniz şeyleri zamanla tekrar kazanabilirsiniz. Taksitle ev almak bankaya borçlanarak almaktan daha iyidir. Sonuçta banka aracılığı ile ev alırken borçlanıyorsunuz, çünkü peşin olarak 150 bin lira veya 200 bin lira ya da daha fazlasını alıyorsunuz. Hatta bu kadar krediyi alabilmek için de ayrıca garanti gösterebileceğiniz belgelere veya kefillere ihtiyacınız olabilir ve sonrasında ödeme yapamadığınız takdirde, gösterdiğiniz garanti belgeleri veya kefillerin de canı yanabilir. Bunun olmaması için Birevim’den taksitle ev almak en mantıklısı olacaktır. Hem Birevim hem de siz taksitlerinizi takip edebileceksiniz.

Antalya’da Kendi Evinizin Sahibi Olun

Antalya taksitli ev sahibi olmak artık çok kolay. Birevim’e başvurduğunuzda, öncelikle ne kadarlık bir ev istediğinizi iletiyorsunuz. Sonrasında size ev seçeneklerini sunacaklar. Evlerin arasından seçtikten sonra, taksitlerin ne kadar olmasını istediğini belirtiyorsunuz. Taksitleri elinizden geldiğince kendinize uygun bir şekilde olmasına özen göstermeniz gerekir ki ödeme için zorlanmayın. Herşeyi belirledikten sonra, en son yapacağınız şey Birevim’in size vereceği evrakları okumak ve imzalamak. Anlamadığınız veya size farklı gelen bir şey varsa, mutlaka sorun ve anlayın. Evrakları imzalamadan önce elbette eve bakmanız lazım. Eve baktıktan sonra da herşey tamam ise, evraklar imzalanır ve sonrasında anahtarı teslim alınırsınız. Ev sizindir, şimdi istediğiniz gibi evinizi dayayıp döşeyebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Amasya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Artvin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

5 Comments

  • Antalya da gerçekten şahane binalar var, onlardan birine faizsiz sahip olmak çok güzel olacaktır 🙂

  • Antalya tarafında çok güzel konutlar var, kira öder gibi ev sahibi olabilmek şahane bir şey 🙂

  • Kredi derdi olmadan, faiz derdi olmadan ev alabilmek çok güzel fırsat 🙂

  • Antalya sahile yakın bir ev beğenmiştim onun için başvuracağım 🙂

  • Antalya gibi güzel bir şehirde faizsiz ev sahibi olabilmek çok iyi gerçekten 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + thirteen =