Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

En kolay ev alma yöntemlerden bir tanesi  birevim’dir. Bu firmadan ev almak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken birevim’e başvurmak ve kredisiz ev almak istediğinizi belirtmek, yapacağınız şey çok basit. Ankara’da birçok ev bulunmaktadır. Hatta rahatlıkla alabileceğiniz çok ucuz evlerde var. Bu tür evler genelde şehir merkezine biraz uzak kalmaktadır, fakat binaların yakınlarında okul, market ve hastane gibi gerekli bütün kurumlar mevcuttur. Bu yüzden şehir merkezinden biraz uzak olmanız sizi çok etkilemeyecektir. Bu firmada kredisiz ev alma diye bir yöntem bulunuyor. Dolayısıyla taksitli bir şekilde ev alabiliyorsunuz. Biraz senetli bir yöntemdir, fakat bunu yapabilmek için bazı garanti belgeleri göstermeniz gerekmektedir.

birevim faizsiz ev

Kredisiz Rahatlıkla Ev Alın 

Bazen ev almak için bile kredi almak çok zor olabiliyor, fakat Birevim ile çok rahat bir şekilde ev alabilirsiniz. Taksitli ev almayı bankadan kredi alarak ev alma gibi düşünebilirsiniz. Sadece taksitlerinizi bankaya ödemiyorsunuz, onun yerine Birevim’e ödüyorsunuz. Sonuçta eninde sonunda bir eviniz oluyor. Taksitlerin ödemesi genelde aşağı yukarı 10 yıl kadar sürmektedir. Eğer bankaya bağlı kalmak istemiyorum, benim kendi hesabım var diyorsanız, Birevim’den ev alıp kendi hesabınıza göre evinizi alabilirsiniz. Birevim’den ev almak zor değil. Önce istediğiniz evi seçmeniz gerekiyor. Sonrasında gerekli bütün işlemleri yapabilirsiniz. Birevim’den alacağınız evden memnun kalacaksınız.

Taksitle Kolayca Ev Alma

Ankara kredisiz ev almak gerçekten çok kolaydır. Öncelikle yapmanız gereken almak istediğiniz evi seçmeniz gerekiyor. Evi seçtikten sonra, aylık ne kadar ödeyebileceğinizi veya kaç ayda bütün ödemeyi bitirmek istediğinizi hesaplıyorsunuz ve ona göre Birevim ile konuşuyorsunuz. Hesabınızı yaptıktan sonra birevim müşteri temsilcisi size birkaç evrak imzalatıyor. Bütün evrakları imzalamadan önce okuyun ve tam anlayın, sormak istedikleriniz varsa mutlaka müşteri temsilcisine sorun. Evraklarda yazılı olan her şeyi tam olarak anlamanız lazım ki evinizi alırken herhangi bir sorun çıkmasın. Ev almak artık eskisi gibi zor değil. Kredinizin çıkıp çıkmayacağını beklemek zorunda değilsiniz. Kredim onaylanacak mı diye düşüncelere kapılmak zorunda değilsiniz.

Ankara’da Kredisiz Ev Alma İçin Neler Gerekli

Kredisiz ve taksitli bir şekilde ev alabilmeniz için yapılması gereken bazı şeyler var. Bunlardan bir tanesi yaşınızın mutlaka 18 yaş ve üzerinde olmanız ve çalışıyor olmanızdır. Ankara taksitli ev alabilmek için sadece çalışmak değil, aynı zamanda sigortalı çalışıyor olmanız gerekmektedir. Sonuçta sadece birevim’den taksitli ev alacaksınız, fakat birevim’de elbette taksitlerinin düzenli ödenmesini isteyecektir ve bunun düzenli olması için kişinin mutlaka sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Bu şekilde ev sahibi olacak kişi ödemelerini unutsa bile, birevim takip edebilmetedir ve müşterisini uyarabilmektedir. Ev sahibi olmak kolay, fakat elbette sorumlulukları var. Bu sebeple ev almaya hazırsanız hemen Birevim’e başvurun, istediğiniz evi alın.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Bartın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Ardahan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

4 Comments

  • Ankara gibi büyük bir şehirde faiz derdi kredi banka derdi olmadan ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi

  • Kredisiz ev sahibi olabilmek gerçekten şahane bir şey, Ankara gibi büyük bir şehirde çok büyük bir fırsat hemde

  • Bankalarla boğuşmadan çok güzel bir fırsat gerçekten 🙂

  • Ankara gibi büyük bir şehirde faizsiz krediyle ev sahibi olabilmek çok güzel 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 6 =