Anadolu Yakası Konut Projeleri – Anadolu Yakası Projeleri ve Fiyatları

Anadolu yakası konut projeleri son dönemde talebi atanlar arasında yer alıyor. İstanbul herkesin bildiği gibi iki yakası olan bir şehirdir. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında milyonlarca kişinin yaşadığı şehirde sürekli olarak yeni binalara ihtiyaç duyuluyor. Yoğun göç alan şehirde her sene binlerce insan yeni bir ev almak için plan yapıyor. Tabi bunu yaparken kendi ihtiyaçlarına uygun, kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlayacak olan projeleri tercih ediyor.

birevim faizsiz ev

Konut projeleri arasında seçim yaparken öncelikle bütçelerine uygun şekilde hareket etmeleri gerektiğini de eklememiz gerekiyor. Bunun için bölgede yapılan tüm inşaat çalışmalarını yakından takip ediyorlar. Her bütçeye uygun her koşulda alınabilecek olan projeler bulunuyor. Tabi sizler için en uygununu ve doğrusunu bulmak önemli olduğu kadar ödemesi rahat olanları da tercih etmeniz gerekiyor.

Anadolu Yakası Projeleri ve Fiyatları

Anadolu Yakası projeleri daha rahat ve geniş olmalarıyla dikkat çekiyor. Özel sektör tarafından yapılan projeler olduğu gibi aynı zamanda devlet destekli yapılan projeler de var. Her projede insanlara birçok hizmette veriliyor. Verilen hizmetler arasında çocuk oyunları, spor salonları, iş toplantı noktaları, alışveriş noktaları, ibadet merkezleri, kapalı ve açık otopark noktaları ve daha çok sayıda detay projelerde yer alıyor. Her detay beraberinde konut fiyatlarının da artmasına neden oluyor. Çünkü bu özellikler insanların yaşam kalitelerinin belirli bir seviyenin üzerine çıkmasına neden oluyor.

Anadolu yakası proje fiyatları tercih edilene göre farklılık gösteriyor. Genelde ortalama fiyatlar 300 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor. Bu fiyatlar bulunan konuma, kaliteye ve bazı detaylara bakılacak belirleniyor. Yol güzergahlarında olması, deniz manzaralı olması gibi birçok detay bu fiyatlara etki ediyor. Güncel projeler arasında Plusera City, Seba Hayat ve Çengelköy Erguvan Evleri dikkat çekenler arasında yer alıyor. Bu seçenekler hala inşaatı devam edenlerden sadece bazılarıdır.

Anadolu Yakası’ndan Ev Almak

Anadolu Yakası’ndan ev almak isteyenler için tercih edilecek çok seçenek var. Öncelikle kendi bütçenizi belirlemeli, bu bütçeye uygun bir liste yapmalısınız. Bu listede sıralama yaparken küçük detayları göz önüne alarak bir adım daha atarak tercihinizi yapabilirsiniz. Doğru tercih her zaman yaşam kalitenizi yukarı çıkacak olan değildir. Hem bütçenize hem de yaşam kalitenize uygun olanı tercih etmek olacaktır.

Birevim ev almak isteyenlere uygun sistemi ile faizsiz, ara ödemesiz ve peşinatsız olarak bunu yapma imkanı veriyor. Hiç vade farkı ödemeden 10 yıl vadeli olarak ödeme yaparak ev almanız mümkün oluyor. Bu sistem de sadece önemli olan firmaya bir katılım ücreti ödemek olacaktır. Bu ücreti ödedikten sonra diğer seçenekleri tercih etmek size kalıyor. Bu tercihi yaparken kendi ödeme imkanınıza uygun olanı bulmanız yetecektir.

Read Previous

Adana Konut Projeleri – Adana Projeleri ve Fiyatları

Read Next

Araç Alacaklar Dikkat! Taşıt Kredisinde Başvurular Başladı

5 Comments

  • Güncel projeleri sitenizden takip etmek çok güzel oluyor, paylaşımlarınız için çok teşekkürler 🙂

  • Anadolu yakasında yeni yapılan konut projeleri gerçekten çok güzel, fiyatlarıda bölgesine göre çok uygun

  • Anadolu yakasında çok güzel projeler yapılmaya başlandı ve fiyatlarıda lokasyonuna göre çok iyi

  • Anadolu yakasında çok güzel konutlar yapıldı ve fiyatları bence de çok iyi, bazıları aşırı pahalı olsa da çoğu iyi fiyatta 🙂

  • Anadolu yakasındaki projelerin fiyatları şu pandemi zamanında baya bir arttı Ocak 2021’e göre düşmesini bekliyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three + 10 =