Amasya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Amasya’dan ev almak isteyenler için güzel bir fırsat. Amasya’dan ev almak istiyorsanız birevim’e başvurabilirsiniz. Birevim, kredisiz ev alma imkanı sunmaktadır. Böylece banka kredim onaylanacak mı, ne zaman çıkacak diye beklemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken birevim’e başvurduktan sonra hangi evi istediğinizi belirlemek. Nasıl bir ev istiyorsunuz, ne kadarlık bir ev istiyorsunuz, kaç odalı bir ev istiyorsunuz, konumun nerede olmasını istiyorsunuz, evin iç ve dış özelliklerinin hepsini belirlemeniz gerekiyor. Bunları belirledikten sonra size en uygun fiyattaki evi seçmeniz gerekiyor. Fiyatlar genelde 150 bin ile 350 bin arası değişmektedir.

birevim faizsiz ev

Uygun Fiyatlı Taksitli Evler

Fiyatlar her ne kadar geniş olarak değişkenlik gösterse bile, burada önemli olan kredisiz bir şekilde ev alabiliyor olmanızdır. Taksitli ev alma şansınız oluyor ki bu da çok büyük bir avantaj. Birçok kişi kredisiz taksitli ev alabilir miyim diye araştırıyor. Eskiden çok fazla olmayan, hatta hiç olmayan sistem, artık her yerde bulunmaktadır. Taksitli ev almak artık çok kolay. İstediğiniz yerden evinizi alabilirsiniz. Amasya en güzel şehirlerden bir tanesidir ve buradan ev alırsanız hem bahar hem de yaz aylarında çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Kimi müşteriler tatillerini geçirmek için ev alabiliyor, kimileri de sadece hafta sonu için ev alabiliyor.

Kredisiz ve Taksitli Ev Almanın Avantajları

Bu şekilde ev alabilmenin avantajlarından biri, hiç kuşkusuz bankadan kredi savaşına girmeden kredi alabilmenizdir. Amasya kredisiz ev alma kadar avantajlı bir seçenek yok. Sadece istediğinizi evi seçeceksiniz ve seçtikten sonra diğer işlemleri yapmak için birevim ile görüşeceksiniz. Birkaç tane beğendiğiniz ev varsa, hepsini sıralayıp evlerde ne var ne yok bakmanız lazım. En son hangi ev daha fazla içinize siniyorsa, onu alacaksınız. Amasya’dan alacağınız ev, tatillerinizi geçirmeniz için en güzel yeriniz olacaktır. Şimdi tek yapmanız gereken, kalan işlemler için birevim ile görüşmek. Birevim size istediğiniz evi alabilmeniz konusunda mutlaka yardımcı olacaktır. Zaten kredisiz ve taksitli bir şekilde ev alabileceksiniz.

Ev Sahibi Olmanın Avantajları

Kendi evinizin sahibi olmanız çok büyük bir avantajdır. Sonuçta kimse ömür boyu kirada yaşamak istemez, fakat kimi kendi evine girebiliyor, kimi maalesef ömür boyu kirada oturmak zorunda kalabiliyor. Amasya taksitli ev alma şansınız varken, bu fırsatı değerlendirin. Kendi eviniz olsun, rahat edin. Kredi taksitleriniz en fazla 10 yılda bitecektir. Buradaki tek fark sadece taksitlerinizi birevim’e ödüyor olmanız, fakat bankaya ödemekten kat kat daha avantajlı olacaktır. Birevim sizinle beraber taksitlerinizi takip ettiğinden, eğer unuttuğunuz bir taksit varsa ya da ödeme gününüz yaklaştığında size mutlaka haber vermektedir. Böylece sıkıntı yaşamadan en fazla 10 yılda taksitlerinizi bitirerek ev sahibi olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Antalya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

7 Comments

 • Birevimde ev için başvurduğumuzda evimize ne zaman oturabiliyoruz?

  • Merhaba Yılmaz Bey,
   Evini ne zaman teslim alacağınız katıldığınız gurubun kura sonucunda belli olacaktır.

 • Peşinatlı yöntemi de var mı acaba birevim’in? erken teslimatlı peşinatlı falan?

  • Merhaba Esra Hanım,
   Birevim’in Serbest Planlı Tasarruf Yönteminde evinizi teslim alacağınız tarihi kendiniz serbest olarak planlayacağınız ödemelerinize göre belirleyebilirsiniz.

 • Kredi derdi olmadan taksitle ev sahibi olabilmek hele faizsiz süper bir şey

 • Kredisiz faizsiz ev sahibi olabilmek eskiden çok karışıktı gerçekten, şimdi ise çok kolay 🙂

 • Kredi fırsatlarını incelerken faizsiz ev sistemlerine denk geldim gerçekten şahane bir şeymiş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 5 =