Ağrı Kredisiz Ve Taksitle Alma Fırsatı

İnsanoğlunun dünyaya merhaba dediği andan itibaren bütün gereksinimlerini karşılamak amacıyla göstermiş olduğu uğraş halen devam etmektedir. Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde genel itibariyle yeme, içme, barınma gibi çeşitli gereksinimler mevcuttur. Barınma bu ihtiyaçlar arasında daha çok insanoğlunun yaşayacağı ya da konaklayacağı yer olarak tanımlanır.

birevim faizsiz ev

04 plaka kodu ile Ağrı ilinde yaşayan vatandaşların Ağrı kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı ile ilgili son zamanlarda özellikle de arama motorlarında yaptıkları çeşitli araştırmalar mevcuttur.

Bizler de Ağrılı Vatandaşlarımızın ya da Ağrı’da kredisiz ve taksitli ev almak isteyen vatandaşların gereksinimlerine cevap amacıyla bu makaleyi hazırladık.

Makalenin başında da belirtildiği gibi yalnızca Ağrı’da yaşayan Vatandaşlarımızın değil, aynı zamanda hemen hemen bütün yurttaşların ev sahibi olma ve bu uygulamaları ile ilgili çeşitli bilgilerin arayışı içerisinde olduklarını biliyoruz. Bu nedenle bütün dünya pandemi sürecini çok zorlu şartlarda sürdürürken sağlıklı, istenilen konforda bir eve sahip olmanın önemi daha da ortaya çıkmaktadır.

Türkiye’de bölgeler arası meydana gelen gelişmişlik farklarını minimalize etmeye yönelik devlet aracılığı ile yürütülmekte olan çeşitli politikalar vardır. Yerel ekonomik problemlerin çözümüne yönelik çeşitli alternatifler uygulamaya konulmuştur. Bu oluşumlardan biri de muhakkak ki kurulmakta olan ve Türkiye’nin en az gelişmiş bölgelerinden biri olarak tanınan Ağrı, Iğdır, Ardahan ve Kars illerinde faaliyet gösteren sistemlerden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Faizsiz Ev Alma Fırsatı

Vatandaşlar, ev sahibi olmak istiyorlar fakat yeteri kadar paraları yok ise yapmaları gereken ya da zaruri bir şekilde başvurmaları gereken uygulamalardan bir tanesi de banka kredileri olmaktadır. Fakat konut kredisinin alınmasından sonra geri dönüşümünün çok ağır taksitler şeklinde olması tüketicileri banka kredilerinden de  uzaklaştırmaktadır. Taksitle ev almak açısından bilgi sahibi olmakta fayda olacaktır. Çünkü Ağrı’nın merkezi veya köyleri başta olmak üzere insanlar diledikleri yerlerde kredisiz taksitle ev satın alabilirler.

Ağrı İlinde Taksitle Ev Sahibi Olmak Mümkün Müdür?

Eğer ki Ağrı’da yaşayan vatandaşların ufacık da olsa bir birikimleri mevcut ise peşinatlı, yok ise eğer peşinatsız bir şekilde ve kredisiz taksitle ev sahibi olmaları mümkündür. Kredisiz bir şekilde küçük taksitlerin ödenmesi şeklinde evlerinin sahibi olmak çok zor bir şey değildir. Tapunun alınması hemen akabinde eve yerleşmek açısından kredisiz taksitle ev alma avantajlarının değerlendirilmesi vatandaşlara daha fazla katkı sağlayacaktır.

Ağrı’da Taksitle Ve Kredi Kullanmadan Ev Alma Seçenekleri

Herhangi bir peşinat ödemeden ayda yalnızca 444 TL taksit ödeyerek ev sahibi olmak mümkündür. Üstelik taksitlerin ev sahibi olmak isteyen vatandaşların belirlemiş olduğu bu sistem 30 yılı aşkın süredir Birevim tarafından yürütülmektedir.

Kredisiz ve herhangi bir farkın ödenmemesi şeklinde faizsiz taksit uygulamaları Birevim sistemlerinde bulunur. 310 kişiye kadar oluşturulabilen herhangi bir tasarruf programları mevcuttur. İster orta ister ise de alt gelir grubunda yer alan vatandaşlara yönelik küçük taksitler ile ev sahibi olma imkanı tanınmaktadır.

Diyelim ki tapularını alıp ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, ev aldılar borcun erken bitirilmesi istenildiğinde peşinatsız bir şekilde ödeme yapılabilmesi amacıyla öncelikli olarak 246 kişilik bir tasarruf programında bulunulması gerekir. Taksit tutarının çok düşük olması dikkatlerden kaçmayan diğer bir avantajdır. Bu nedenle toplam borcu teslim tarihine kadar 84 ile 101 ay arasında tutmak da mümkündür.

birevim faizsiz ev

Read Previous

Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Tunceli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

4 Comments

  • İstediğimiz gibi taksit rakamı belirleyebiliyor muyuz acaba?

    • Merhaba Burak Bey,
      İstediğiniz tutarda taksit ödenmesi mümkündür.

  • Kredi derdiyle uğraşmadan kira öder gibi ev sahibi olabilmek gerçekten çok güzel bir şey

  • Taksitle kira öder gibi ev sahibi olabilmek gerçekten güzel 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + nineteen =