Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Afyonkarahisar’da kredisiz ve taksitle ev almak isteyenlerin merak ettiklerini bu yazıda toparladık. Peki kredisiz ve taksitsiz ev alabilmek için BİREVİM’in finansal planlamalarını hiç duydunuz mu? Ayda 444 TL’den başlayan fırsatlarla ev ve araba sahibi olun. Afyonkarahisar’da kredisiz ve taksitle ev almayı ve BİREVİM’i sizler için anlattık. Daha detaylı bilgilendirme için Birevim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

BİREVİM NEDİR?

BİREVİM aslında tasarruflarınıza, tasarruf yönetimi ile birlikte genç, güçlü, güvenilir ekibiyle yenilikçi ve akılcı çözümler üretiyor. Danışanların tasarruflarını; borçlanmadan ev, araba gibi ihtiyaçlarının bireysel bir fon üzerinden yönetilmesine “Birlikte Tasarruf Finansı” denir. İnsan merkezli anlayışı kendilerine ait bir finans anlayışı geliştirilmiştir bu nedenle danışanların istekleri dikkatle dinleniyor. Sürdürülebilir tasarruf planlaması ile danışanlarının küçük tasarruflarıyla nasıl ihtiyaçlarına ulaşabileceğini anlatılıyor. Bunu yaparken en kısa sürede ve bütçe sahiplerinin kendi olanakları dikkate alınıyor.

BİREVİM’İN AVANTAJLARI NELERDİR?

BİREVİM’ in il ve ilçe merkezlerindeki ilgili şubelerinden dilediğiniz hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tasarruf Planı sizin ister ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanır bu nedenle ek ödeme ve peşinat ödeme gibi sürprizlerle karşılaşmazsınız. Ayrıca güvenilir sermaye alt yapısı ile yatırımlarınız BİREVİM güvencesi altındadır. Hiçbir faiz ödemeden hayalinizdeki ev ve arabaya BİREVİM’le sahip olursunuz. Erken teslim ve uygun maliyet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Tasarruf ödemenizi gerek duyduğunuzda arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.

BİREVİM’DEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

18 yaşından büyük herkes BİREVİM fırsatlarından yararlanabilir.

ÇALIŞMA BEDELİ NEDİR?

BİREVİM sizden peşinat ve ara ödeme talep etmez ancak hukuksal süreçlerin karşılanması ve diğer operasyon giderlerinin giderilmesi için sizden tasarruf tutarınıza göre %6,9 ila %12,9’u arasında değişmekte olan bir çalışma bedeli talep eder. Bu ödeme bir kez yapılır ve bunu dışında bir hizmet bedeli beklenmez.

HANGİ İHTİYAÇLAR İÇİN BAŞVURULABİLİR?

Ev, araba, arsa gibi büyük ihtiyaçlarınız ve diğer küçük ihtiyaçlarınız için tasarruf planı oluşturulabilir.

BİREVİM TASARRUF PLANI NELERDİR?

Sıra Tespitli Tasarruf Planı, Sıra Tespitli Tasarruf Planı Versiyon 2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Büyüyen Tasarruf Planı olmak üzere dört tasarruf planlaması yapılmaktadır. Evinizi alacağını tarih noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenir yani sıra tespiti yapılır. İlk taksitinizi ödediğiniz andan itibaren sıra tespitine girebilirsiniz. 6 ayda bir yapılan bu sıra tespitinde şanslı 6 kişi seçilir ve ev alma tarihleri belirlenir. Daha detaylı bilgiyi Birevim.com üzerinden edinebilirsiniz.

PEŞİNAT  VERME ZORUNLULUĞU VAR MI?

BİREVİM’de ödeme planı tamamen danışanların istekleri doğrultusunda oluşturulur. Bu nedenle peşinat ya da ara ödeme zorunluğu yoktur. Ara ödeme yapmak ve peşinat ödemek teslim tarihi almanızı kolaylaştırır.

TAKSİTLERİMİ NASIL ÖDEYEBİLİRİM?

BİREVİM’in ilgili banka hesaplarına yapılabileceği gibi Android ve IOS mobil uygulamaları üzerinden de yapılabilmektedir.

TAKSİTLERİMİ ÖDEYEMEZSEM NE OLUR?

BİREVİM insanı temel alan bir yaklaşım sergiler. Danışanlarına onlar için en uygun tasarruf planını sunar ama doğal afet, iş kaybetme gibi sebeplerden taksitler bir sonraki aylara devredilebilir.

 

birevim faizsiz ev

Read Previous

Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Read Next

Ağrı Kredisiz Ve Taksitle Alma Fırsatı

4 Comments

  • Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek çok iyi, kiracı olmaktansa da kira öder gibi ev sahibi olmak lazım

  • Krediyle uğraşmadan ev kirası öder gibi ev sahibi olabilmek gerçekten herkesin hayalidir

  • Ne zaman teslim alabiliyoruz evi net olarak belli oluyor mu?

    • Merhaba Yağmur Hanım,
      Teslimat tarihi belli olan seçeneklerde bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Birevim’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + twenty =