Adana Konut Projeleri – Adana Projeleri ve Fiyatları

Adana konut projeleri Akdeniz’in bağlantı noktası olan şehrin merkezinde ve ilçelerinde yükselmeye devam ediyor. Bu şehirden ev alacaklar özellikle yaz aylarında yüksek sıcaklar nedeniyle daha rahat ve havadar evleri tercih ediyor. Şehirde yapılan veya yapılmaya devam eden projelerde önemli olan noktalar bahçelerin geniş olması ayrıca balkonların çok büyük olması oluyor.

birevim faizsiz ev

İnsanlar daha rahat bir şekilde yaşamak için bu noktalara dikkat ediyor. Tabi bu durum her şehir için aynı şekilde olmuyor. Adana gibi yüksek sıcaklık oranlarının göründüğü bir şehirde serin noktalar daha çok tercih ediliyor. Onun içinde bahçeleri olan, bahçesinde ağaçlar bulunan projeler insanlar tarafından tercih ediliyor. Açık veya kapalı havuz sistemleri, spor salonları, eğlence noktaları insanların artık projelerde sıklıkla aradıkları özellikler olarak dikkat çekiyor.

Adana Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri arasında en iyi tercih yapacaklar için çok farklı seçenekler bulunuyor. Öncelikle şehir merkezinde Çukurova, Sarıçam, Seyhan, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinde birçok proje bulunuyor. Bu projeler arasından kendinize uygun olanı belirlemekse size aklıyor. Öncelikle fiyatlara bakmalı ve bütçenize uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Kat planları, teslim tarihi, projenin bulunduğu konum, proje içerisinde olan özellikler ve projede öne çıkan tüm detaylara sırayla bakmanız gerekiyor. Unutmayın alacağınız o ev sizin ömür boyunca zaman geçireceğiniz nokta olacaktır. O nedenle kaliteli bir seçim yapmak için iyi bir araştırma doğru adımları atmanıza yardımcı olacaktır.

Konut projesi için en yoğun noktalar şehrin merkezini oluşturan ilçeler olarak dikkat çekiyor. Dream Roma, Nergis Bahçe ve Tema Park Adana en dikkat çeken konut projeleri olarak önümüze çıkıyor. Bu projelerin ortalama fiyat aralığı 250 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiyor. Bulunduğu konum, oda sayısı, projenin içerisinde olan özellikler gibi birçok detay projede ki evlerin fiyatların artmasına neden oluyor. Bu fiyatlara bakarak sizlerde kendiniz için en doğru seçimi yapacak finansmana yönelebilirsiniz.

Adana’dan Ev Almak

Adana’dan ev almak için başvuru yapacaklar için ilk tercih genelde banka kredileri oluyor. Buda alınacak olan evin fiyatının ikiye katlamasına neden olabiliyor. Vade sayısına göre bu maliyet seviyesi değişiyor. Bu durum insanların istedikleri evi değil ekonomik olarak karşılama ihtimali oldukları evleri tercih etmelerine neden oluyor.

Birevim ev alma konusunda sağlamış olduğu finansman desteği sayesinde insanların faiz ödemeden, vade farkı vermeden ev almalarına imkan tanınıyor. Türkiye’nin her noktasında sağlanan finansman desteği ile insanlar Adana dahil her şehirden bu avantajlı yöntemle ev alabiliyor. Üç farklı sistemi bu hizmet için sunuluyor. Peşinat ödemek, ara ödeme yapmak gibi tercihler size bırakılıyor. Alacağınız evin tüm ödeme planını kendiniz hazırlayarak şehirde ki istediğiniz projeden ev almanız mümkündür.

  • Seyhan Şube

Adres: Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:63/B Seyhan / ADANA

Telefon: 0322 502 14 94

 

  • Yüreğir Şube

Adres: Dadaloğlu Mah. Kozan Cad. No: 374 Yüreğir /Adana

Telefon: 0212 622 14 65

 

birevim faizsiz ev

Read Previous

Günlük Kiralık Daire Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Read Next

Anadolu Yakası Konut Projeleri – Anadolu Yakası Projeleri ve Fiyatları

5 Comments

  • Adanadan taksitle faizsiz ev alabilmek gerçekten güzel bir fırsat

  • Adana’da yapılan konut projeleri gün geçtikçe daha da güzelleşiyor ve fiyatlarıda ortamına göre çok makul

  • Adana’da yapılan konut projeleri gayet güzel bir mimariye sahip bence fiyatlarıda oldukça iyi

  • Adana’da son zamanlarda gerçekten çok güzel konutlar yapılmaya başladı 🙂

  • Adana’da son zamanlarda gerçekten iyi projeler yapılmaya başlandı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen + 1 =