İstanbul’un en işlek semtlerinden biri olan Esenyurt, şehrin kalabalığının da izlerini taşıyor. Esenyurt kiralık daire yönünden zengin olsa da, bu evlerin arzu edilen detaylara sahip olup olmadığı ya da istenen muhitte yer alıp almadığı gibi detaylar, daire daire gezerek öğrenmek için fazla emek istiyor. Bu nedenle, Emlak Sergisi, web sitesinde bu detayların hepsinin bir arada olduğu Esenyurt satılık daire ve kiralık daireler listesine tek tık ile sizlere ulaştırıyor. Semtte bulunan tüm kiralık ya da satılık dairelerin, işyerlerinin listesini bulabileceğiniz sitede, bu dairelerin diğer detaylarına da yer veriliyor.

Sitede yer alan filtrele bölümünden, alıcı istediği özellikleri belirleyerek aramasını daraltabiliyor, aynı zamanda farklı özelliklere sahip daireler arasındaki fiyatları karşılaştırabiliyor. Ülkemizde ilk kez Emlak Sergisi tarafından kullanılmaya başlanan 3D teknolojisi de alıcıların işlerini kolaylaştırıyor. Buna göre ilanı veren satıcı, evin veya işyerinin fotoğraflarını düşük bir tutar karşılığında 3D şeklinde çektiriyor ve siteye ekliyor. Böylece alıcı ilana tıklayıp, evin içinde görsel bir gezinti yaparak karar verebiliyor. Bu yalnızca Esenyurt satılık dairelerde değil, arzu eden tüm satıcıların ilanlarında geçerli.

Emlaktan Çok Daha Fazlası

Emlak sektöründe yıllara dayanan bir deneyimi olan Emlak Sergisi, alıcıların merak ettiği pek çok konuya da temas ediyor. Emlak Sergisi, Emlakta son durum nedir, gelişmeler nelerdir, ev kredisi nasıl alınır ya da nedir gibi sorulara da cevap bulabileceğiniz bir web sitesi aynı zamanda. Bu da, bu gibi konularda bilgi edinmeyi kolay ve güvenli şekilde sağlamaya yardımcı oluyor.

Bu site aracılığıyla, istediğiniz semtte; size dayatılan kriterlerde değil, kendi kriterlerinize uygun bir ev satın alma ya da kiralama imkanınız oluyor. Müşterilerinin her sorusunu yanıtlayan ve bu süreçte onlara destek olmayı ihmal etmeyen Emlak Sergisi, Esenyurt kiralık dairelerde olduğu gibi, İstanbul dışında bulunan kent ve semtlerdeki bütçenize uygun dairelere ulaşma imkanı da tanıyan son derece detaylı bir firma. Ev satın almadan, kiraya çıkmadan önce siteyi ziyaret ederek daha fazla seçenek arasından seçim yapmak elinizde!

TEILEN

CEVAP VER